Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Оборудование » 2019 » Август » 8 » На службі у безпеки. Corum зробить підйомну машину для екстреної евакуації шахтарів

Размещение новостей компаний

На службі у безпеки. Corum зробить підйомну машину для екстреної евакуації шахтарів

Распечатать: На службі у безпеки. Corum зробить підйомну машину для екстреної евакуації шахтарів | Комментировать: На службі у безпеки. Corum зробить підйомну машину для екстреної евакуації шахтарів
Спецмашина може підняти з шахти 22 людини одночасно. Таку техніку використовують під час підземних робіт у разі аварії або поломки основної клітьової машини. Устаткування допоможе зробити працю гірників ще безпечнішою.

Підйомна машина Ц-3х2,2АР може піднімати кліть із людьми з глибини майже кілометр за лічені хвилини. Це лебідка з 3-метровим барабаном і спеціальною системою управління, яка розташована на поверхні. Встановлять її на вентиляційному стволі в шахтоуправлінні Покровське («Донецьксталь»). Вона допоможе убезпечити гірників у разі аварій або поломки основної клітьової машини.

«Максимальна вантажопідйомність 14 тонн дозволяє дістати кліть із гірниками з глибини більше 900 м усього за дві з половиною хвилини. І це перевірена надійна техніка, яка не підведе у складній ситуації та може гарантувати безпеку людей», — вважає Віктор Свистунов, начальник відділу Дирекції з капітального будівництва «Донецьксталі».

Для ШУ Покровське обладнання виготовить «Корум Дружківський машинобудівний завод».

«Машина спроектована та буде вироблена так, щоб максимально позбавити замовника від витрат на її обслуговування, — коментує Михайло Потапов, в. о. генерального директора CorumGroup. — Вона укомплектована найсучаснішою системою управління й автоматизації. Запуск систем у шахтоуправлінні Покровське запланован на червень 2020 року.»
_________________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: На службі у безпеки. Corum зробить підйомну машину для екстреної евакуації шахтарів
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 88 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz