Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Электроника » 2018 » Август » 23 » НА ВИСТАВЦІ IFA 2018 LG ПРЕДСТАВИТЬ УДОСКОНАЛЕНІ СИСТЕМИ ДОГЛЯДУ ЗА ОДЯГОМ З ІДЕНТИФІКАЦІЄЮ ГОЛОСУ

Размещение новостей компаний

НА ВИСТАВЦІ IFA 2018 LG ПРЕДСТАВИТЬ УДОСКОНАЛЕНІ СИСТЕМИ ДОГЛЯДУ ЗА ОДЯГОМ З ІДЕНТИФІКАЦІЄЮ ГОЛОСУ

Распечатать: НА ВИСТАВЦІ IFA 2018 LG ПРЕДСТАВИТЬ УДОСКОНАЛЕНІ СИСТЕМИ ДОГЛЯДУ ЗА ОДЯГОМ З ІДЕНТИФІКАЦІЄЮ ГОЛОСУ | Комментировать: НА ВИСТАВЦІ IFA 2018 LG ПРЕДСТАВИТЬ УДОСКОНАЛЕНІ СИСТЕМИ ДОГЛЯДУ ЗА ОДЯГОМ З ІДЕНТИФІКАЦІЄЮ ГОЛОСУ
Моделі LG Styler встановлюють нові стандарти в галузі «розумних» технологій та дизайну

СЕУЛ, 21 серпня 2018 р. ― Компанія LG Electronics (LG) представить на виставці IFA 2018 нові моделі LG Styler ― системи для догляду за одягом з підтримкою інноваційної функції пари. Дві моделі, LG Styler ThinQ і LG Styler Mirrored Glass Door, оснащені додатковими функціями для зручності користування. Ці системи забезпечують антибактеріальну обробку речей та допомагають підтримувати одяг чистим й акуратно випрасуваним. Відтепер користувачі можуть керувати LG Styler ThinQ за допомогою голосових команд. Окрім того, LG Styler Mirrored Glass Door має вишуканий зовнішній вигляд і максимальну функціональність.

Моделі LG Styler ThinQ і LG Styler Mirrored Glass Door оснащені ефективною технологією TrueSteam™. Вона забезпечує свіжість та антибактеріальний ефект за допомогою обробки парою, усуває неприємні запахи та знищує до 99,9% мікробів, алергенів і бактерій*. Також завдяки дії пари та процесу струшування одягу усуваються навіть незначні складки. Спеціально інтегрований прес надасть речам ідеального вигляду та навіть випрасує на брюках стрілки. Програма «Делікатна сушка» допомагає акуратно та швидко висушити тканини, що вимагають найдбайливішого догляду.

Ексклюзивна AI платформа LG DeepThinQ забезпечує досконаліший контроль за допомогою голосових команд. Для активації LG Styler досить сказати: «Привіт, LG». За допомогою голосового керування користувачі можуть вмикати та вимикати систему, запускати цикли сушіння та прасування, діагностувати несправності та отримувати рекомендації для вибору оптимального режиму.

Преміальний дизайн LG Styler Mirrored Glass Door зі зручними дзеркальними дверима стане прекрасним доповненням будь-якого інтер'єру. При цьому система є таким же ефективним пристроєм для догляду за одягом, як і LG Styler ThinQ.

«LG пишається можливістю бути піонером у галузі догляду за одягом з такими продуктами нового покоління, як LG Styler Mirrored Glass Door і LG Styler ThinQ, що оснащені новітніми технологіями компанії, – говорить Сонг Дахюн (Song Dae-hyun), президент компанії LG Electronics Home Appliance & Air Solution. ― LG продовжить працювати над підвищенням рівня комфорту споживачів і порадує їх удосконаленими побутовими приладами з новими характеристиками та технологіями».

Відвідувачі стенду LG на виставці IFA у залі 18 Messe Berlin з 31 серпня по 5 вересня зможуть ознайомитися з розширеною лінійкою LG Styler та іншими інноваційними розробками у галузі побутової електроніки.

* Підтверджено сертифікатом BAF (Британський фонд боротьби з алергією)

###

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: НА ВИСТАВЦІ IFA 2018 LG ПРЕДСТАВИТЬ УДОСКОНАЛЕНІ СИСТЕМИ ДОГЛЯДУ ЗА ОДЯГОМ З ІДЕНТИФІКАЦІЄЮ ГОЛОСУ
Увеличить: НА ВИСТАВЦІ IFA 2018 LG ПРЕДСТАВИТЬ УДОСКОНАЛЕНІ СИСТЕМИ ДОГЛЯДУ ЗА ОДЯГОМ З ІДЕНТИФІКАЦІЄЮ ГОЛОСУ Увеличить: НА ВИСТАВЦІ IFA 2018 LG ПРЕДСТАВИТЬ УДОСКОНАЛЕНІ СИСТЕМИ ДОГЛЯДУ ЗА ОДЯГОМ З ІДЕНТИФІКАЦІЄЮ ГОЛОСУ
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 88 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz