Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Банки » 2017 » Ноябрь » 27 » Наглядова рада ПриватБанку призначила Ганну Самаріну фінансовим директором банку

Размещение новостей компаний

Наглядова рада ПриватБанку призначила Ганну Самаріну фінансовим директором банку

Распечатать: Наглядова рада ПриватБанку призначила Ганну Самаріну фінансовим директором банку | Комментировать: Наглядова рада ПриватБанку призначила Ганну Самаріну фінансовим директором банку
27 листопада 2017 року Наглядова рада ПриватБанку призначила Ганну Самаріну на посаду заступника Голови Правління – фінансового директора ПриватБанку та передала до Національного банку України відповідний пакет документів для затвердження цієї кандидатури. Як повідомила прес-служба банку, Ганна Самаріна призначена на строк три роки та приступить до своїх обов’язків з 1 січня 2018 року, після отримання погодження в НБУ.

«Високий професіоналізм, найкращий європейський досвід і націленість на результат були нашими основними вимогами до кандидатів, – повідомив голова Наглядової ради ПриватБанку Енгін Акчакоча. – Комплекс завдань, які стоять перед найбільшим банком країни, вимагають створення якісно нової системи операційного керування та контролю. Здатність послідовно та чітко забезпечити реорганізацію бізнес-процесів у банку була в центрі уваги під час оцінки кандидата на цей пост».

Ганна Самаріна народилася в 1974 р., у 1996 р. отримала ступінь магістра економіки в Донецькому державному університеті. Відмінно зарекомендувала себе на керівних посадах найбільшої європейської банківської групи PNB Paribas (Франція) як в Україні, так і в штаб-квартирі групи.

До переїзду в офіс BNP Paribas у Парижі була фінансовим директором українського дочірнього банку групи BNP Paribas «Укрсиббанку» (2006–2015 рр.). З липня 2015 р. працювала в штаб-квартирі групи BNP Paribas (Париж, Франція), очолюючи підрозділ управлінського контролю у Фінансовому департаменті напрямку міжнародних роздрібних послуг, а також виконуючи функції керівника проектного офісу.

Також Наглядовою радою ПриватБанку ухвалене рішення про переведення з підвищенням Галини Пахачук на посаду першого заступника Голови Правління. Галина Пахачук продовжить виконувати обов’язки Голови Правління до призначення на цю посаду нової кандидатури.

Нагадаємо, у липні Наглядова рада ПриватБанку вибрала міжнародну компанію з підбору управлінського персоналу Amrop Executive Search Ukraine для пошуку кандидатів на посаду Голови Правління та заступника Голови – фінансового директора ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК».

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 185 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz