Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Нефть, газ, энергетика » 2018 » Сентябрь » 19 » Найбільша ділова подія Сходу України у галузі енергоефективності – форум "Build & Energy. Kharkiv Expo 2018"

Размещение новостей компаний

Найбільша ділова подія Сходу України у галузі енергоефективності – форум "Build & Energy. Kharkiv Expo 2018"

Распечатать: Найбільша ділова подія Сходу України у галузі енергоефективності – форум "Build & Energy. Kharkiv Expo 2018" | Комментировать: Найбільша ділова подія Сходу України у галузі енергоефективності – форум "Build & Energy. Kharkiv Expo 2018"
Харків, традиційно, стає центром ділових подій у галузі зеленої енергетики та енергоефективності. Вже 20 вересня відбудеться найбільший на Сході України форум "Build & Energy. Kharkiv Expo 2018". Метою форуму є стимулювання розвитку проектів зеленої енергетики та енергоефективності в регіоні, а також, презентація представникам малого та середнього бізнесу, органам влади та місцевого самоврядування успішних кейсів із реалізації проектів у галузі енергоефективності та зеленої енергетики, залучення національного та міжнародного фінансування, пошук закордонних партнерів для реалізації спільних проектів.

У березні форум став одним із наймасштабніших події регіону, зібравши:
· 600 + учасників
· 62 спікери
· 74 доповіді та виступи

Форум відвідали представників 5 країн:
· США
· Німеччина
· Польща
· Литва
· Китай

Із 14 міст учасники відвідали форум та виставку
3 дні тривала виставка
2 дні проходив форум
5000 + відвідувачів переглянули експозиції виставки

До участі у форумі запрошені представники Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, профільних комітетів Верховної Ради України, Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України, міжнародних проектів та фінансових установ, представників малого та середнього бізнесу, органів державної влади та місцевого самоврядування.

Крім того, учасників форуму очікують практичні семінари від представників компаній-виробників обладнання.

Для реєстрації на форум необхідно заповнити форму на сайті: https://form.jotformeu.com/82413986721361

Організаторами форуму виступають Центр підтримки бізнесу м. Харків у партнерстві із Харківською торгово-промисловою палатою, Інститутом сталого розвитку, Харківський енергетичний кластер, Управління інвестиційних та іміджевих проектів Харківської міської ради та Всеукраїнська спілка виробництва будматеріалів, інжинірингова компанія «Золотий переріз».

Місце проведення: м. Харків, пр. Петра Григоренка, 2, Палац Спорту.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Найбільша ділова подія Сходу України у галузі енергоефективності – форум "Build & Energy. Kharkiv Expo 2018"
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 121 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz