Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Услуги » 2017 » Июль » 10 » Найпопулярніші серед українців напрямки відпочинку в Україні та за кордоном за запитами Google

Размещение новостей компаний

Найпопулярніші серед українців напрямки відпочинку в Україні та за кордоном за запитами Google

Распечатать: Найпопулярніші серед українців напрямки відпочинку в Україні та за кордоном за запитами Google | Комментировать: Найпопулярніші серед українців напрямки відпочинку в Україні та за кордоном за запитами Google
Літо в розпалі, і українці все частіше замислюються про те, де провести свою відпустку, і шукають інформацію про відпочинок в Google. Ми проаналізували пошукові запити українських користувачів зі словами "отдых в.../ відпочинок в..." з початку року і з'ясували, про які країни і курорти найчастіше запитують українці у Google.
Так, для відпочинку за кордоном у українців стабільно найпопулярнішим напрямком вже який рік поспіль залишається Туреччина. На другому місці розташувався Єгипет, а на третьому - Болгарія. Вперше в число найпопулярніших країн для відпочинку за запитами українців потрапила Албанія. В цілому гаряча десятка закордонних напрямків для відпустки, на думку українських користувачів Google, виглядає таким чином:
1. Туреччина
2. Єгипет
3. Болгарія
4. Грузія
5. Чорногорія
6. Албанія
7. Греція
8. Кіпр
9. Хорватія
10. Іспанія

Внутрішній туризм в Україні стає все більш популярним, і це підтверджує кількість запитів, пов'язаних з українськими курортами. Цього року найпопулярнішим у користувачів Google Україна став відпочинок в Бердянську, Одесі та Карпатах. А повністю перша десятка популярних напрямків для відпочинку в Україні така:
1. Бердянськ
2. Одеса
3. Карпати
4. Кирилівка
5. Затока
6. Генічеськ
7. Скадовськ
8. Лазурне
9. Залізний Порт
10. Крим

Google Україна бажає вам чудового літнього відпочинку!

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 322 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz