Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Легкая промышленность » 2019 » Август » 6 » Натхненні минулим, актуальні сьогодні: adidas Originals презентує нові кольори OZWEEGO

Размещение новостей компаний

Натхненні минулим, актуальні сьогодні: adidas Originals презентує нові кольори OZWEEGO

Распечатать: Натхненні минулим, актуальні сьогодні: adidas Originals презентує нові кольори OZWEEGO | Комментировать: Натхненні минулим, актуальні сьогодні: adidas Originals презентує нові кольори OZWEEGO
adidas Originals звернувся до власного архіву, щоб створити радикальну інтерпретацію оновленої моделі OZWEEGO. Сучасний силует поєднує в собі елементи знакової моделі кінця 90-х років, при цьому представляє переосмислення естетики з футуристичними лініями, підлаштовуючись під тенденції, актуальні для покоління Z.

Натхненні OZWEEGO 3, легкими і зручними інноваційними біговими кросівками 1998 року, нові OZWEEGO пропонують футуристичний підхід до дизайну, що прослідковується в таких деталях, як лінії підошви і напівпрозорі спеціальні вставки, які підтримують стопу в передній частині. OZWEEGO поєднує елементи, виконані з м'якої сітки, оксамитової замші і гладенького термополіуретану.

Модель була створена з використанням фірмової технології adiPRENE, також взятої з архіву бренду, і забезпечує максимальну амортизацію. Будучи в 90-х буквально символом технологічних інновацій у взутті, розробка adiPRENE дозволяє сьогодні забезпечувати максимальний комфорт при ходінні.

Силует OZWEEGO – дух нового покоління креаторів. Заснована на філософії переосмислення та орієнтована на майбутнє, нова модель OZWEEGO доводить, що сьогодення створюється зараз і невід'ємно пов'язане з минулим.

Нові кольори моделі OZWEEGO надійдуть у продаж у всьому світі 8 серпня і будуть доступні в фірмових магазинах adidas і adidas Originals.
______________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Натхненні минулим, актуальні сьогодні: adidas Originals презентує нові кольори OZWEEGO
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 98 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz