Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Услуги » 2018 » Октябрь » 19 » Не відтягуй: Люксоптика закликає українців перевірити зір

Размещение новостей компаний

Не відтягуй: Люксоптика закликає українців перевірити зір

Распечатать: Не відтягуй: Люксоптика закликає українців перевірити зір | Комментировать: Не відтягуй: Люксоптика закликає українців перевірити зір
Національна мережа оптик «ЛЮКСОПТИКА» випустила іронічні ролики, які показують, як люди з поганим зором намагаються пристосуватися, щоб відтягнути похід до офтальмолога. У серії відео показана важливість своєчасної діагностики зору і наслідки відтягування.

Подача інформації в гумористичному форматі, на думку команди «ЛЮКСОПТИКИ», привертає більше уваги, ніж звичні всім попередження про планові діагностики. Головні герої в рекламі «відтягують очі», щоб придивитися до меню в ресторані, а хлопець-ковбой не може без відтягування побачити файли на моніторі комп'ютера.

«Відтягувати похід до лікаря і «відтягувати» очі, щоб бачити - погана звичка. Ми намагаємося змінити цю тенденцію через різні канали комунікації, а саме: сервіс, послуги, товари та позиціонування компанії на українському ринку.
Важливо не просто показати, як людина з поганим зором виглядає з боку, але і привчити не відтягувати з походом до лікаря. Все це, звичайно, з почуттям гумору», — коментує рекламну кампанію маркетинг-директор Віолета Ваньчук.

Основний акцент – це турбота про зір. Тому місія компанії полягає у формуванні культури дбайливого ставлення до здоров'я очей. ЛЮКСОПТИКА являється одним із організаторів проекту «Здоровий зір», в рамках якого проводяться освітні заходи в школах та офісах, спрямовані на підвищення обізнаності щодо збереження здорового зору серед дітей і дорослих. За результатами досліджень у 2017 році 50% дітей, які взяли участь в обстеженні, мають аномалії. У 40% проблеми були діагностовані вперше. Однак, за словами фахівців компанії, більш ніж у 60% випадків захворювання очей у дітей підлягають профілактиці або лікуванню.
______________________________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Не відтягуй: Люксоптика закликає українців перевірити зір
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 110 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz