Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Продукты питания и напитки » 2017 » Октябрь » 26 » Nemiroff знову представив Україну на саміті TFWA Tax Free Cannes

Размещение новостей компаний

Nemiroff знову представив Україну на саміті TFWA Tax Free Cannes

Распечатать: Nemiroff знову представив Україну на саміті TFWA Tax Free Cannes | Комментировать: Nemiroff знову представив Україну на саміті TFWA Tax Free Cannes
Nemiroff став єдиним українським брендом, представленим на TFWA Tax Free Cannes

Міжнародний бренд Nemiroff в черговий раз взяв участь у міжнародному саміті «TFWA Tax Free Cannes 2017». Цей захід, який щорічно проводиться на півдні Франції, традиційно збирає професіоналів з усього світу у сфері duty-free і роздрібної торгівлі для туристів. Як і в минулі роки, Nemiroff став єдиним українським брендом, представленим на саміті.

На стенді Nemiroff можна було ознайомитися з асортиментом продукції компанії, зокрема з ультра-преміальною горілкою Nemiroff LEX, яка днями додала до чималого списку своїх нагород золоту медаль міжнародного конкурсу The Global Spirits Masters. Також Nemiroff представив свою екзотичну колекцію – лінійку смакових горілок. Як відзначають представники компанії, сьогодні Nemiroff Exotic Collection стає все більш популярною у тревел-ритейлі. Ще однією лінійкою, представленою на TFWA Tax Free Cannes 2017, стала Nemiroff Premium – горілки Premium De Luxe і Premium Cranberry.

«Участь Nemiroff в саміті – це підтвердження статусу міжнародного бренду, визнаного у світі, – наголосив генеральний директор міжнародної горілчаної компанії Nemiroff Юрій Сорочинський. – Ми відмітили значний інтерес до нашої продукції з боку гостей та учасників TFWA Tax Free Cannes і отримали чимало цікавих пропозицій. Сьогодні Nemiroff успішно веде бізнес у понад 80 країнах світу, з кожним роком розширюючи географію присутності і нарощуючи продажі. Впевнені, що за підсумками саміту ці показники збільшаться».

Нагадаємо, що раніше міжнародний бренд Nemiroff увійшов у трійку лідерів серед світових горілчаних брендів в каналі безмитної торгівлі. Згідно з рейтингом міжнародного видання IWSR «Top 100 Spirits Brands in Travel Retail», Nemiroff посів почесне 3-е місце в категорії горілок, пропустивши вперед лише Absolut і Smirnoff. Посилення позицій бренду в каналі Duty Free & Travel Retail в компанії називають стратегічним вектором. У 2016 році приріст склав +75% завдяки новим контрактам і розширенню асортиментної лінійки.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 194 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz