Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Нефть, газ, энергетика » 2019 » Июль » 16 » Norsk Solar побудує сонячну електростанцію в Україні за фінансової підтримки НЕФКО

Размещение новостей компаний

Norsk Solar побудує сонячну електростанцію в Україні за фінансової підтримки НЕФКО

Распечатать: Norsk Solar побудує сонячну електростанцію в Україні за фінансової підтримки НЕФКО | Комментировать: Norsk Solar побудує сонячну електростанцію в Україні за фінансової підтримки НЕФКО
Північна екологічна фінансова корпорація (НЕФКО) співфінансує будівництво сонячної електростанції потужністю 9 МВт поблизу Броварів (Київська область). Це перший проект будівництва сонячної електростанції, який буде реалізовано норвезьким забудовником сонячних електростанцій Norsk Solar AS в Україні.

Сонячна електростанція розташована в с. Семиполки і буде збудована на загальній площі 12,6 га. Norsk Solar AS є головним інвестором нової електростанції та працює разом зі своїми партнерами Pro-Energy LLC і Windforce Ltd.

Norsk Solar AS виступить забудовником і оператором електростанції. Очікується, що СЕС почне постачати енергію до електромережі наприкінці 2019 року. Після введення в експлуатацію СЕС щорічно вироблятиме 11 000 МВт електроенергії. Відновлювана енергія забезпечить щорічне скорочення викидів близько 8600 тон СО2.

НЕФКО підписала кредитну угоду на суму 4,35 мільйонів євро. Крім того, співвласники нададуть власний капітал для реалізації проекту загальною сумою 4,35 млн євро.

Власник проекту та основний інвестор, Norsk Solar AS, входить до складу групи Norsk Vind, яка вже ввела в експлуатацію подібні проекти з відновлювальної енергії загальним обсягом 860 МВт. Це другий проект будівництва сонячної електростанції для Norsk Solar AS, після того, як проект сонячної електростанції Gharo Solar 50 МВт в Пакистані досягнув свого фінансового закриття на початку цього року.

«Ми раді, що можемо об’єднати зусилля з НЕФКО для будівництва цієї сонячної електростанції в Україні. За нашими оцінками, протягом наступних декількох десятиліть вона забезпечить понад 5 000 домогосподарств відновлюваною енергією. Місія Norsk Solar полягає у фінансуванні, будівництві та експлуатації сонячних електростанцій по всьому світу, а також зусиллях, спрямованих на створення більш чистого та сталого майбутнього», – каже Ойвінд Вестердал, генеральний директор Norsk Solar AS.

«Як міжнародна фінансова установа з багаторічним досвідом інвестування в Україну, ми дуже раді допомогти норвезькій компанії Norsk Solar інвестувати в Україну та взяти участь у будівництві першої сонячної електростанції в країні», – заявив Амунд Бейтнес, старший менеджер з інвестицій в НЕФКО.

НЕФКО має багаторічний досвід фінансування проектів відновлюваної енергетики в Україні, і це вже п’ятий проект будівництва сонячної електростанції в країні, що буде побудований за рахунок коштів, наданих НЕФКО.
___________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Norsk Solar побудує сонячну електростанцію в Україні за фінансової підтримки НЕФКО
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 84 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz