Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Банки » 2016 » Декабрь » 26 » Нова команда ПриватБанку: продовжуємо традиції та забезпечуємо надійність роботи насправді народного банку

Размещение новостей компаний

Нова команда ПриватБанку: продовжуємо традиції та забезпечуємо надійність роботи насправді народного банку

Распечатать: Нова команда ПриватБанку: продовжуємо традиції та забезпечуємо надійність роботи насправді народного банку | Комментировать: Нова команда ПриватБанку: продовжуємо традиції та забезпечуємо надійність роботи насправді народного банку
У новому складі правління та керівництва ПриватБанку майже половину складають діючи менеджери банку, які разом з провідними фахівцями ринку зможуть забезпечити стабільну роботу та продовження найкращих традицій найбільшого та найсучаснішого банку країни. Як повідомив голова правління ПриватБанку Олександр Шлапак, сьогодні багатотисячний колектив банку відкриває нову сторінку розвитку надійного та насправді народного банку.

Першим заступником голови правління, який буде відповідати за розвиток системи обслуговування корпоративних клієнтів, малого бізнесу, розширення програми мікрокредитування підприємців “КУБ” та співпрацю із торгівельними мережами, призначено Олега Сергеєва, який свого часу керував Західним регіональним управлінням ПриватБанку, працював в керівництві інших українських банків. Система управління ризиками банку буде під контролем Олександра Дубровіна, який є на сьогодні одним з найкращих в Україні фахівців цього напрямку розвитку банків.

Керівником роздрібного бізнесу ПриватБанку став Олексій Шабан, який працює в банку понад 20 років та протягом останніх років очолював напрямок обслуговування індивідуальних ВІП-клієнтів. Членом правління банку та керівником “Центру електронного бізнесу” і напрямком по роботі з Big Data призначено Сергія Харитича, який працював в лабораторії інновацій ПриватБанку з моменту її створення.

Членом правління банку, який буде відповідати за розвиток Служби безпеки ПриватБанку, юридичного напрямку та служби фінмоніторингу призначено Олексія Бережного, який має великий досвід керівництва відповідними підрозділами. Заступник голови правління Олександр Дрелінг буде відповідальним за розвиток Back-office, информаційних технологій та “ПриватМаркету”.

Керівником Казначейства ПриватБанку та куратором інвестиційного бізнесу у новому правлінні банку буде заступник голови Галина Пахачук. Головним бухгалтером банку призначено Валентину Ярмоленко, напрямком “Аудит” ПриватБанку керуватиме В'ячеслав Ветлужських, головним HR-менеджером ПриватБанку залишається невтомна Ольга Хлиніна, без змін залишається і керівний склад напрямку “Маркетинг та менеджмент” банку, яким керує Микола Щербина.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 596 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz