Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Оборудование » 2017 » Сентябрь » 8 » Нова лінійка пристроїв Canon Océ VarioPrint 6000 TITAN – висока продуктивність і розширені можливості монохромного цифрового друку

Размещение новостей компаний

Нова лінійка пристроїв Canon Océ VarioPrint 6000 TITAN – висока продуктивність і розширені можливості монохромного цифрового друку

Распечатать: Нова лінійка пристроїв Canon Océ VarioPrint 6000 TITAN – висока продуктивність і розширені можливості монохромного цифрового друку | Комментировать: Нова лінійка пристроїв Canon Océ VarioPrint 6000 TITAN – висока продуктивність і розширені можливості монохромного цифрового друку
Лейпциг, 1 вересня 2017 г. – Компанія Canon Europe, світовий лідер в галузі створення інноваційних технологій формування і обробки зображень, представляє нову лінійку пристроїв для монохромного цифрового друку Océ VarioPrint 6000 TITAN. Océ VarioPrint 6000 TITAN оснащена низкою технологічних рішень для забезпечення високої якості друку незалежно від галузі застосування і, як і VarioPrint 6000, покликана стати лідером серед найпродуктивніших систем цифрового друку у своєму класі.

Нова лінійка була розроблена для того, щоб допомогти постачальникам послуг друку у комерційному, видавничому і транзакційному сегментах здійснювати високоякісний ч/б друк з використанням широкого вибору матеріалів і форматів, а також при збільшених швидкостях друку.

Прототипом для створення TITAN стала лінійка VarioPrint 6000, що вперше була представлена на ринку монохромного цифрового друку понад 10 років тому. На сьогоднішній день унікальна технологія миттєвого дуплексного друку Océ Gemini, якою оснащена лінійка, не має аналогів.

Продуктивність нової лінійки складає 10 млн зображень формату A4 на місяць. Так, новий пристрій ідеально підходить для обробки комерційних друкованих матеріалів, книжок і транзакційних документів, а також великих внутрішньозаводських замовлень. Щоб задовольнити потреби різних категорій користувачів, компанія випускає Océ VarioPrint 6000 TITAN у трьох конфігураціях – Стандарт/TP (Транзакційний друк)/MICR. Нова лінійка оснащена низкою опцій, серед яких створення брошур, клейове скріплення, стрічкове скріплення, нанесення штампа і обрізка, а також підтримує інтегрований інтерфейс DFD для швидкого підключення до сумісних пристроїв післядрукової обробки у випадку необхідності.

Лінійка Océ VarioPrint 6000 TITAN – це удосконалений пристрій з надійним сталевим корпусом, збільшеним часом безперебійної роботи і зручним техобслуговуванням, що задовольнить потреби користувачів різних категорій.
Наслідуючи попередника, VarioPrint 6000+, максимальна швидкість роботи пристроїв Océ VarioPrint 6000 TITAN складає 328 зображень формату A4 на хвилину, що сприяє збільшенню ємності до 30 000 додаткових зображень на тиждень за роботу в одну зміну. На ринок вийдуть 4 моделі з різними налаштуваннями швидкості (VarioPrint 6180, 6220, 6270 і 6330 ) і можливістю отримати тимчасову ліцензію на підвищення швидкості друку. Це дозволить справлятися з невідкладними запитами і запитами у період сезонних піків.

Нова лінійка TITAN також оснащена розширеним функціоналом, а саме станцією друку PRISMAsync v7, що дозволяє планувати графік роботи пристрою до 8 годин для здійснення автоматичного друку. Інші інструменти, такі як дистанційний менеджер PRISMAsync, додаток дистанційного керування для «розумних» пристроїв і нова панель інструментів PRISMAlytics забезпечують вищу продуктивність при дистанційному керуванні. Windows 10, автентифікація користувача, інтерфейс користувача, що налаштовується – це усього декілька нових рішень, якими оснащена лінійка Océ VarioPrint 6000 TITAN.

Нові пристрої Océ VarioPrint 6000 TITAN працюють з ширшим асортиментом матеріалів і покликані допомогти постачальникам послуг друку відкрити нові можливості для бізнесу. Нова опція TITAN Light Weight Media (LWM) з підтримкою технології LWM Air Guide дозволяє друкувати на підкладках завтовшки усього 45 г/см2, що зручно при роботі з юридичними документами, спеціалізованими виданнями, багатомовними брошурами і фармацевтичними вкладишами.

Нові опції роботи з документами з нещільного паперу стали можливими завдяки технології миттєвого дуплексного друку Océ Gemini, що використовує подвійні друкуючі головки для одночасного друку на двох сторонах без необхідності вимикати пристрій і перевертати аркуш. Технологія Océ Copy Press, що впресовує зображення у носій при низьких температурах плавлення, зменшує фізичний вплив на субстрат і забезпечує оптимальний друку матових, офсетних зображень високої якості.

Лінійка VarioPrint 6000 TITAN підтримує роботу з крейдованим, фактурний папером, картоном та іншими спеціалізованими форматами, такими як папір без пігменту. Це унікальний у своєму класі пристрій, що може здійснити миттєвий двосторонній друк таких матеріалів, як інструкції та керівництва.

Новий модуль подачі папера (PIM) лінійки VarioPrint 6000 TITAN розширює можливості з встановлення і налаштування важливий опцій. Модуль Standard PIM використовується для форматів до
320 x 488 мм, в той час як Flex XL PIM розроблений для форматів 350 x 500 мм, що робить його універсальним рішенням для книжкового виробництва. В залежності від робочих задач. Користувачі можуть застосовувати до 3 модулів Standard PIM чи 3 модулів Flex XL PIM, а також об’єднувати два модуля PIM одного формату з іншими модулями.

«В 2007 році компанія Canon випустила Océ VarioPrint 6000, що стало першим пристроєм монохромного друку з високою швидкістю роботи, підвищеною продуктивністю і якістю друку, що дозволило розвинути бізнес сотні компаній по всьому світу, – коментує Петер Вольф, старший директор Canon Europe з роботи з секторами промислового комерційного друку і корпоративними відділами друку. – Через 10 років нова лінійка TITAN об’єднала кращі технічні характеристики оригінальної платформи VarioPrint з новими технологіями, що розширило можливості чорно-білого друку. Нові пристрої Canon – це найвищі швидкості, надійність, якість, гнучкість налаштувань і продуктивність, що поєднані в одній лінійці».

Технологія миттєвого дуплексного друку Océ Gemini забезпечує ідеальне зведення лицьової сторони з оборотом з інтервалом до +/- 0,3 мм для оптимальної якості друку. Крім високої якості друку, нова лінійка успадкувала інші функції пристроїв VarioPrint – технологію ScreenPoint, що використовується для виявлення і оптимізації типу зображення (текст, лінії чи фото) для кожної окремої сторінки, а також алгоритм обробки тонів intelligent SuperCell для отримання чіткіших зображень і плавного градієнту.

Нова лінійка пристроїв Océ VarioPrint 6000 TITAN зводить до мінімуму вуглекислий відбиток і кількість відпрацьованих тонерів, а також споживає на 30% менше електроенергії, порівнюючи з іншими пристроями цієї категорії, що дозволяє знизити витрати і зберегти довкілля.

«Робота з чорно-білими зображеннями залишається основним напрямком розвитку промислового сектора з надання послуг друку. Компанія Canon продовжить впроваджувати інноваційні рішення у цьому сегменті, щоб задовольнити усі зростаючі потреби користувачів, – додає Петер Вольф. – Нові лінійки varioPRINT 14, imagePRESS Océ VarioPrint 6000 TITAN і рішення Océ JetStream дозволяють відповідати усім вимогам постачальників і підприємств з надання послуг друку, збільшуючи їхні виробничі об’єми і прибуток. Останні продукти компанії допоможуть їм дотримуватися найжорсткіших дедлайнів, підвищити конкурентоспроможність і розвинути нові моделі бізнесу для покращення якості послуг і рентабельності».

Примітка:
Нова лінійка Océ VarioPrint 6000 TITAN буде представлена на заході Canon Production Printing Business Days в
м. Пойнг, Німеччина (вересень 2017).
Лінійка Océ VarioPrint 6000 TITAN з’явиться на ринку Європи восени 2017 року, а в США – в 2018 році.
На інших ринках лінійка з’явиться згідно з локальними графіками початку продажів.


* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Нова лінійка пристроїв Canon Océ VarioPrint 6000 TITAN – висока продуктивність і розширені можливості монохромного цифрового друку
Увеличить: Нова лінійка пристроїв Canon Océ VarioPrint 6000 TITAN – висока продуктивність і розширені можливості монохромного цифрового друку
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 582 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz