Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Презентации » 2018 » Апрель » 27 » Нова революційна підошва Durilium Airglide від Tefal

Размещение новостей компаний

Нова революційна підошва Durilium Airglide від Tefal

Распечатать: Нова революційна підошва Durilium Airglide від Tefal | Комментировать: Нова революційна підошва Durilium Airglide від Tefal
Прасування – щоденна необхідність в будь-якому домі. Кожного дня, прасуючи, ми прагнемо досягнути найкращого результату. Речі мають бути випрасувані не тільки бездоганно, але й, бажано, швидко і легко.

Згідно всіх досліджень і опитувань, перше, на що звертають увагу, купуючи праску – це її підошва – кожен користувач очікує від підошви якнайкращого ковзання. Це основна характеристика оцінки, адже легкість і якість ковзання прямо пропорційні ефективності прасування. Краще ковзає – краще прасує.

Отже, з метою максимально полегшити ковзання праски, Tefal винаходить підошву Durilium Airglide, що має на 33% відсотки вищий коефіцієнт ковзання ніж підошви минулого покоління. Durilium Airglide від Tefal – це технологічний вибір. Завдяки тому, що матеріалом було обрано не кераміку, а саме емалеве покриття металевої основи, ці підошви не просто краще ковзають, але й мають низку інших переваг. Емалева підошва за деякими характеристиками нагадує скло, але набагато міцніше. Тобто ці підошви не всотують запахів та ароматів, а також захищені від бактерій, плям та
утворення плісняви.

Анти-бактеріальні, стійкі до перепадів температури та атмосферних змін, не піддаються дії кислот та інших корозійних речовин, легко очищуються і, звісно, якнайкраще ковзають. Всі ці фактори роблять підошви Durilium Airglide від Tefal справжньою революцією у сфері прасування. Також важливо зазначити, що для кращого контролю технічних характеристик, всі підошви Durilium Airglide виготовляються і встановлюються на заводі у Франції.

Підошви Durilium Airglide – ще один доказ того, що компанія Tefal постійно покращує свою продукцію, і може внести суттєві якісні зміни навіть у такий простий та зрозумілий прилад, як праска.
-----------------

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Нова революційна підошва Durilium Airglide від Tefal
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 257 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz