Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Компьютеры и технологии » 2018 » Сентябрь » 5 » Нова відеокарта AMD Radeon™ Pro V340 демонструє зростання продуктивності

Размещение новостей компаний

Нова відеокарта AMD Radeon™ Pro V340 демонструє зростання продуктивності

Распечатать: Нова відеокарта AMD Radeon™ Pro V340 демонструє зростання продуктивності | Комментировать: Нова відеокарта AMD Radeon™ Pro V340 демонструє зростання продуктивності
На VMworld в Лас-Вегасі AMD представила відеокарту Radeon ™ Pro V340 - високоефективне рішення з двома GPU для інфраструктур віртуальних робочих столів (VDI). Це рішення було створено спеціально, щоб забезпечити підтримку та прискорення найвимогливіших до ресурсів віртуальні навантаження в ЦОД, включаючи САПР, дизайнерські додатки, служби робочих столів (DaaS) та рендеринг.

Кардинальні переходи в області організації сучасних робочих процесів разом з вибухом даних утворюють безпрецедентну потребу в обласних віртуальних робочих процесах. Майже три чверті (75%) працівників стануть мобільними вже до 2020 року, таким чином, розмір цифрової універсальності буде подвоюватися кожні два року

Radeon Pro 340 був розроблений, щоб задовольнити зростаючий попит у корпоративному сегменті. Заснована на просунутій архітектурі AMD «Vega», ця відеокарта є першим рішенням VDI з 32 Гб ультрашвидкої пам'яті другого покоління. Вона забезпечує екстремальну продуктивність і високу щільність розміщення користувачів у віртуальних середовищах.

В Radeon Pro V340 були реалізовані кілька передових функцій і технологій:

• Підвищена щільність користувачів: підтримка до 32 віртуальних машин на 1 Гб, що на 33% більше, ніж у конкурентних рішень.

• Вбудований модуль кодування: можливість зшивати незалежні відеопотоки, як у H.264, так і в H.265. Забезпечує користувачів з сфер дизайну та виробництва тою якість відео, яку вони очікують, а також дозволяє ІТ-менеджерам уникнути затримок на ЦП.

• Надшвидкий фрейм-буфер: пам'ять з корекцією помилок (ECC) і меншим енергоспоживанням, ніж у конкурентних рішень, дозволяє прискорити завантаження додатків і працювати неймовірно швидко.

Відеокарта використовує технологію AMD MxGPU, першу в галузі апаратної системи віртуалізації GPU, засновану на базі стандартної технології SR-IOV (Single Root I / O Virtualization). Поєднуючи можливості програмного забезпечення та апаратних технологій, які забезпечують віртуалізацію графіків для сучасних обласних середовищ AMD.

MxGPU гарантує швидкий, стабільний і прогнозований рівень продуктивності при найвищій в галузі роздільній здатності користувачів без додаткових ліцензійних відрахувань.

Відеокарта AMD Radeon ™ Pro V340 очікується в продажу в 4 кварталі 2018 року від провідних постачальників систем.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 64 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz