Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Банки » 2018 » Июнь » 8 » Нове відділення ОТП Банку європейського формату відкриває двері для клієнтів в Києві!

Размещение новостей компаний

Нове відділення ОТП Банку європейського формату відкриває двері для клієнтів в Києві!

Распечатать: Нове відділення ОТП Банку європейського формату відкриває двері для клієнтів в Києві! | Комментировать: Нове відділення ОТП Банку європейського формату відкриває двері для клієнтів в Києві!
Безперервно вдосконалюючи якість сервісу та дедалі адаптуючи обслуговування клієнтів в Україні до найвищих стандартів материнського банку, 4 червня для киян і гостей столиці відкрило двері нове відділення ОТП Банку європейського формату «Повітрофлотське».

Флагманські стандарти інтер’єру та засоби технічного оснащення нового відділення «Повітрофлотське», окрім естетики кольорів, плавних ліній та найякісніших матеріалів, для зручності перебування клієнтів у відділенні передбачають систему електронної черги, вільний Wi-Fi, а також стійку самообслуговування в системі інтернет-банкінгу OTP Smart.

«Ми прагнемо бути доступними для клієнтів, і для цього безперервно розвиваємо та адаптуємо як наші онлайн сервіси, так і мережу відділень банку. Якщо клієнту зручніше обслуговуватися у відділенні, наша задача - бути поруч і зробити цей досвід максимально позитивним. А відкриття нового відділення у затребуваній локації – це ще більше задоволених клієнтів», - зазначив Володимир Мудрий, член правління, який очолює роздрібний бізнес ОТП Банку.

До послуг клієнтів нового відділення повний перелік банківських продуктів - від пропозицій для приватних осіб і клієнтів Premium Banking до продуктів для суб'єктів малого і середнього бізнесу та корпоративних клієнтів.

Ласкаво просимо до відділення «Повітрофлотське» за адресою:

03186, м. Київ, пр. Повітрофлотський, 48/2

Графік роботи: Пн - Пт 9.00-18.00

Операційна каса: Пн - Пт 9.30-17.30

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Нове відділення ОТП Банку європейського формату відкриває двері для клієнтів в Києві!
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 181 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz