Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Банки » 2016 » Декабрь » 9 » Нові інвестиційні можливості від «ОТП Інвест+»

Размещение новостей компаний

Нові інвестиційні можливості від «ОТП Інвест+»

Распечатать: Нові інвестиційні можливості від «ОТП Інвест+» | Комментировать: Нові інвестиційні можливості від «ОТП Інвест+»
З 5 по 23 грудня інвестиційний фонд «ОТП Інвест+» проводить залучення нових інвестицій на наступний рік. Фонд створений для інвесторів, яких не задовольняють поточні депозитні ставки та які бажають отримати максимальну дохідність при низькому рівні ризику.

«У період зниження ставок по банківських депозитах інвестори починають шукати альтернативні інструменти примноження свого капіталу. Найпростіші з них – інвестиційні фонди, вони не мають фіксованої дохідності, але можуть приносити вищий прибуток. У фонді «ОТП Інвест+» ми використовуємо державні облігації, а також банківські депозити. Ця консервативна стратегія у найближчий рік дозволить отримати приблизно 19% річних доходу», - говорить Віталій Дишловий, керівник департаменту маркетингу і продажів КУА «ОТП Капітал».

За підсумками 2016 року компанія з управління активами «ОТП Капітал» отримала 24,6% річних для учасників «ОТП Інвест+», що перевищило середні ставки за банківськими депозитами. Аналогічна інвестиційна стратегія добре зарекомендувала себе і у попередні періоди, коли дохідність складала 28-33% річних.

Період інвестування у фонд «ОТП Інвест+» складає 1 рік. Також існує можливість щорічного продовження строку інвестування, що дозволяє відтермінувати сплату податків та капіталізувати відсотки. Мінімальна сума інвестицій – від 50 000 грн.

Дізнатися більше про «ОТП Інвест+» та інші фонди під управлінням компанії «ОТП Капітал» можна в усіх відділеннях ОТП Банку

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 587 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz