Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Финансы и страхование » 2018 » Сентябрь » 5 » Нові можливості для власників кредитної картки від OTP Bank та Tickets.UA!

Размещение новостей компаний

Нові можливості для власників кредитної картки від OTP Bank та Tickets.UA!

Распечатать: Нові можливості для власників кредитної картки від OTP Bank та Tickets.UA! | Комментировать: Нові можливості для власників кредитної картки від OTP Bank та Tickets.UA!
З вересня усі власники OTP Tickets Travel Card отримають нові переваги при користуванні кредитною карткою.

Відтепер з OTP Tickets Travel Card можна здійснювати зручні та економні поїздки на UBER:
 знижка -50% від вартості поїздки до та з аеропорту;
 10% кеш-беку від вартості поїздки по місту по всій Україні.

На кіноманів відтепер чекає 25% кеш-беку при купівлі квитків у кінотеатрах по всій Україні.

Як і раніше, усім власникам OTP Tickets Travel Card доступні 2% кеш-беку при купівлі авіа, залізничних та автобусних квитків на Tickets.ua.

Крім того, з цією карткою завжди доступний кредитний ліміт до 200 000 грн, сервіс розстрочки «Скибочка», відсутня комісія за конвертацію при розрахунках за кордоном та передбачена можливість зняття готівки без комісії.
«OTП Банк створює доступні та зручні банківські продукти, що дають можливість отримувати додаткові переваги при їх використані. Саме такою є наша кредитна картка від OTP Bank та Tickets.UA, – розповідає Олег Клименко, директор департаменту розвитку роздрібного бізнесу АТ «ОТП БАНК». – Втім, ми завжди намагаємося вдосконалювати картки виходячи з потреб наших клієнтів. Тож, нові можливості OTP Tickets Travel Card зроблять комфортнішими не лише мандрівки наших клієнтів, але й їхнє дозвілля».

Нагадаємо, OTP Tickets Travel Card – це картка рівня Platinum з високим рівнем захисту (чіп і payWave), яка дозволяє її власникам комфортно розпоряджатися особистими фінансами, накопичуючи при цьому кеш-бек за розрахунки та обмінювати його на придбання залізничних, авіа, автобусних квитків, бронювання готелів, покупку квитків у кіно, театр і концерти на сайті Tickets.UA, а також користуватися привілеями преміальної картки VISA та додатковими сервісами.
-----------------

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 71 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz