Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » АПК » 2017 » Ноябрь » 15 » Нові учасники конференції «Овочі та фрукти України-2017. Об’єднання заради успіху»

Размещение новостей компаний

Нові учасники конференції «Овочі та фрукти України-2017. Об’єднання заради успіху»

Распечатать: Нові учасники конференції «Овочі та фрукти України-2017. Об’єднання заради успіху» | Комментировать: Нові учасники конференції «Овочі та фрукти України-2017. Об’єднання заради успіху»
Як повідомляє проект «АПК-Інформ: овочі та фрукти», на сьогоднішній день продовжується активна реєстрація учасників чотирнадцятої міжнародної конференції «Овочі та фрукти України-2017. Об’єднання заради успіху», яка відбудеться 5-7 грудня в м. Київ, у рамках єдиної в Україні професійної плодоовочевої виставки Fresh Business Expo 2017. На думку учасників плодоовочевого бізнесу – це найбільша галузева подія України, яка поєднує у собі конференцію, рітейл-центр та спеціалізовану виставку, що підтверджується участю великої кількості професіоналів сектору щороку.

Цей рік не буде виключенням, і свої заявки на участь вже подали такі компанії як: Albeni-Agro, Messe Berlin GmbH, Vilora-V.S., Terra Vitis, Cool Fresh International B.V., LST-Polska Sp. z o.o., «Агропродукт Херсонщини», «Агротех Гарантія», «Аврора», «Олександр О. Синенко», «ФруТек», «С-Росток», «Агрофірма Дзвони», «АІП Агрогруп», «Альянс», «Арті», «АТБ-Маркет», «Білла Україна», «Буковина Агросвіт», «Грін Тім», «Фруктус Нобіліс», «Варус», «Войніков та Ко», «Голанд Плант Україна», мереж «Делікат», «Агроаналіз», «Інсолар-Холод», «Калинівка-Преміум», «Українська Овочева Компанія», «Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва», «НПК Легенда», «Любокут», ОРСП «Шувар», «Натеко Логістика», «Ніко Юг», «Укрсадпром», «Овочева група», «Бюлер АГ», «Толсма Україна», «Русбана інжиніринг Україна», «Сарни Холод», «Еліка», «Уманський тепличний комбінат», ТД «Аванта», «Фреш Трейдінг», «Євро Фреш Фрут», «Рітейл Тренд», «Чистий Продукт», «Володимирські Сади», «Екоферма Онука», «Фоззі Груп», «Юг логістик груп», «UkrUP», «Органік Стандарт», Асоціація «Ягідництво України», «GFK Ukraine», «HZPC», «TrendsActive» та інші.

Ви ще можете приєднатися до професіоналів плодоовочевого бізнесу, оскільки заявки на участь будуть прийматись до 30 листопада включно.

Нагадуємо, що конференційні засідання за традицією відбудуться у перші два дні події (5-6 грудня), а 7 грудня буде присвячено щорічному торговому форуму, який дає можливість провести прямі переговори з понад 25 роздрібними мережами України і провідними експортерами та імпортерами.

Попередня програма конференції, умови участі, рекламні можливості та заявка на участь розміщені на офіційному сайті заходу, а з питаннями щодо події, будь ласка, звертайтесь до проекту «АПК-Інформ: овочі та фрукти»:

+380 562 320795

+380 96 5836323 – Євген Кузін, fruit.intl@fruit-inform.com

+380 67 6343980 – Олександр Хорев, fruit.chief@fruit-inform.com

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 209 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz