Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Дистрибьюция и торговля » 2017 » Август » 11 » Новий МакДональдз® розпочав роботу в ТРЦ Lavina Mall у Києві

Размещение новостей компаний

Новий МакДональдз® розпочав роботу в ТРЦ Lavina Mall у Києві

Распечатать: Новий МакДональдз® розпочав роботу в ТРЦ Lavina Mall у Києві | Комментировать: Новий МакДональдз® розпочав роботу в ТРЦ Lavina Mall у Києві
11 серпня у Києві відкрито ресторан МакДональдз®, який став 81-м в Україні. Заради зручності відвідувачів, у закладі встановлені термінали самообслуговування для самостійного оформлення замовлення.

Новий заклад працюватиме на першому поверсі ТРЦ Lavina Mall у зоні фуд-корту за адресою: вулиця Берковецька, 6. Щодня з 10:00 до 22:00 команда ресторану з 70 працівників планує обслуговувати близько 1300 гостей.

Особливістю нового МакДональдз® стало оснащення 3-х терміналів самообслуговування, завдяки яким відвідувачі мають змогу без поспіху ознайомитися з меню в електронному форматі, самостійно оформити своє замовлення та оплатити його банківською картою або ж готівкою на касі.

«Ми продовжуємо розширювати мережу закладів в Україні та робити їх ще зручнішими для відвідувачів як з точки зору дизайну, так і технологічного оснащення. Це вже четвертий МакДональдз®, в якому встановлені термінали самообслуговування. Адже споживачам стає дедалі комфортніше оплачувати товари чи послуги за допомогою електронних пристроїв, а також робити вибір, маючи перед очима усе меню», – зазначив Гжегож Хмелярський, генеральний директор компанії МакДональдз® в Україні.

На сьогодні термінали самообслуговування також працюють у закладах МакДональдз® у м. Києві за адресами: вул. Є. Сверстюка, 1, просп. Бажана, 8, вул. Ползунова, 6.

У 2017 році компанія МакДональдз® має намір відкрити 4 нових заклади в Україні та продовжити реконструкцію існуючих ресторанів.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Новий МакДональдз® розпочав роботу в ТРЦ Lavina Mall у Києві
Увеличить: Новий МакДональдз® розпочав роботу в ТРЦ Lavina Mall у Києві Увеличить: Новий МакДональдз® розпочав роботу в ТРЦ Lavina Mall у Києві
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 396 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz