Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Компьютеры и технологии » 2018 » Август » 14 » Новий замовний інтегрований чіп AMD поєднує в собі потужність процесора AMD Ryzen і графічного процесора AMD Vega

Размещение новостей компаний

Новий замовний інтегрований чіп AMD поєднує в собі потужність процесора AMD Ryzen і графічного процесора AMD Vega

Распечатать: Новий замовний інтегрований чіп AMD поєднує в собі потужність процесора AMD Ryzen і графічного процесора AMD Vega | Комментировать: Новий замовний інтегрований чіп AMD поєднує в собі потужність процесора AMD Ryzen і графічного процесора AMD Vega
Минулого тижня на виставці ChinaJoy компанія AMD знову підтвердила своє лідерство в області геймінга, зробивши процесори Ryzen і відеокарти Radeon доступними ще більшій кількості геймерів. Компанія оголосила про спільну роботу з Zhongshan Subor по створенню нового замовного SOC-рішення для майбутнього ПК і консолі, призначених для китайського ринку.

ПК і консоль обладнані високопродуктивними замовними SOC на основі Zen і Vega, які поєднують в собі AMD Ryzen (4 ядер / 8 потоків, 3 ГГц) і графічний процесор AMD Radeon Vega Graphics (24 процесора, 1.3 ГГц), а також 8 ГБ пам'яті GDDR5 на одній платі.

Починаючи з технології Radeon FreeSync, що широко використовується в галузі технології безперервного, плавного і відкритого геймплея, і закінчуючи функціонально багатим програмним забезпеченням Radeon Software Adrenalin Edition, технології AMD продовжують забезпечувати найповніше занурення як для тих, хто грає заради відпочинку і розваги, так і для провідних киберспортивних команд, таких як Fnatic.

Новий інтегрований чіп AMD - це прекрасний приклад замовних рішень, які здатні задовольнити будь-яку потребу клієнта, надавши продукт, який може створити тільки AMD.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 86 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz