Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Недвижимость » 2019 » Февраль » 9 » НОВИЙ ЖИТЛОВИЙ БУДИНОК «НЕБРЕЖ»

Размещение новостей компаний

НОВИЙ ЖИТЛОВИЙ БУДИНОК «НЕБРЕЖ»

Распечатать: НОВИЙ ЖИТЛОВИЙ БУДИНОК «НЕБРЕЖ» | Комментировать: НОВИЙ ЖИТЛОВИЙ БУДИНОК «НЕБРЕЖ»
07 лютого 2019 року банк «АРКАДА» розпочав залучення коштів для фінансування будівництва нового житлового будинку «НЕБРЕЖ» (№4) у ж/м «ПАТРІОТИКА НА ОЗЕРАХ».

Проектом передбачені одно-, дво-, та трикімнатні квартири з опорядженням загальною площею від 36,60 м² до 85,12 м² та дворівневі квартири без опорядження.

Базова ціна квадратного метра – 15 100 гривень (при розрахунку загальної вартості квартири необхідно враховувати коефіцієнти поверху та комфортності, а також винагороду банку – 1,9%).

УВАГА! Діють Програми лояльності ТОВ «БУДЕВОЛЮЦІЯ»:

1. Акція «МОЯ ЗНИЖКА». При інвестуванні квартир у ж/б «НЕБРЕЖ» (№4) ж/м «ПАТРІОТИКА НА ОЗЕРАХ» загальна сума кожного платежу, який здійснюється за рахунок власних коштів зменшується від 3% до 10% в залежності від першого внеску*.

Строк дії Програми лояльності ТОВ «БУДЕВОЛЮЦІЯ» Акція «МОЯ ЗНИЖКА» з 07.02.2019 р. по 28.02.2019 р. (включно)**

2. Акція «ЦІНИ ЗАФІКСОВАНО». При інвестуванні квартир у ж/б «НЕБРЕЖ» (№4) ж/м «ПАТРІОТИКА НА ОЗЕРАХ» загальна сума кожного платежу, протягом 6 календарних місяців з дати укладання договору, зараховується з урахуванням вартості квадратного метра, яка встановлена на момент укладання договору за умов першого внеску не менше 50%.

Строк дії Програми лояльності ТОВ «БУДЕВОЛЮЦІЯ» Акція «ЦІНИ ЗАФІКСОВАНО» з 07.02.2019 р. по 28.02.2019 р. (включно)**

3. Акція «КВАРТИРА ДЛЯ ГЕРОЯ». Для учасників АТО та членів сім’ї загиблих учасників АТО на всі платежі при інвестуванні квартири у ж/б «НЕБРЕЖ» (№4) ж/м «ПАРТІОТИКА НА ОЗЕРАХ» діє знижка 10%.

Строк дії Програми лояльності ТОВ «БУДЕВОЛЮЦІЯ» Акція «КВАРТИРА ДЛЯ ГЕРОЯ» з 09.04.2015 р. по 31.12.2022 р.(включно)**

4. Акція «КЛУБ ПОСТІЙНИХ КЛІЄНТІВ». Знижка у розмірі 2% на кожний платіж в ж/м «ПАТРІОТИКА НА ОЗЕРАХ», в період дії Програми лояльності Акції «Клуб постійних клієнтів».

Програма лояльності ТОВ «БУДЕВОЛЮЦІЯ» Акція «КЛУБ ПОСТІЙНИХ КЛІЄНТІВ» діє у період з 02.01.2019 р. по 31.12.2019 р. (включно)**

*Перший внесок – одноразовий платіж, внесений за рахунок власних коштів єдиним платіжним документом.
**Програма лояльності може бути припинена достроково.

ПРИМІТКА
Укласти Договір на інвестування будівництва квартир 07 лютого 2019 року Ви можете тільки в Головному банку за адресою: м. Київ, вул. Ольгинська, 3.
З 08 лютого 2019 року укласти Договір на інвестування будівництва квартир можна буде у будь-якому відділенні банку «АРКАДА».
__________________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 81 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz