Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Строительство » 2018 » Ноябрь » 16 » НОВИЙ ЖИТЛОВИЙ БУДИНОК У Ж/К «ЕВРИКА»

Размещение новостей компаний

НОВИЙ ЖИТЛОВИЙ БУДИНОК У Ж/К «ЕВРИКА»

Распечатать: НОВИЙ ЖИТЛОВИЙ БУДИНОК У Ж/К «ЕВРИКА» | Комментировать: НОВИЙ ЖИТЛОВИЙ БУДИНОК У Ж/К «ЕВРИКА»
16 листопада 2018 року банк «АРКАДА» розпочне залучення коштів для фінансування будівництва 24–поверхового панельного житлового будинку №26 у ж/к «ЕВРИКА», що споруджується на проспекті Академіка Глушкова, 6, Голосіївського району міста Києва.

Проектом передбачені одно-, дво- та трикімнатні квартири з опорядженням загальною площею від 36,40 м² до 76,53 м².

Базова ціна квадратного метра – 17 000 гривень (при розрахунку загальної вартості квартири необхідно враховувати коефіцієнти поверху та комфортності, а також винагороду банку – 1,9%).

УВАГА! Діють Програми лояльності ТОВ «АРКАДА-БУДІВНИЦТВО»:

1. Акція «Квартира для героя». Для учасників АТО, «Операції об’єднаних сил» та членів сім’ї загиблих на всі платежі при інвестуванні квартири у ж/б №26 ж/к «ЕВРИКА» діє знижка 10%.

Строк дії Акції «Квартира для героя» Програми лояльності ТОВ «АРКАДА-БУДІВНИЦТВО» з 04.03.2016 р. по 31.12.2020 р. (включно)*.

2. Акція «Клуб постійних клієнтів». Знижка у розмірі 2% на кожний платіж в ж/к «ЕВРИКА», в період дії Програми лояльності Акції «Клуб постійних клієнтів».

Строк дії Акції «Клуб постійних клієнтів» Програми лояльності ТОВ «АРКАДА-БУДІВНИЦТВО» з 30.12.2017 р. по 31.12.2018 р. (включно)*.

*Програма лояльності може бути припинена достроково.

ПРИМІТКА

Укласти Договір на інвестування будівництва квартир 16 листопада 2018 року Ви можете тільки в Головному банку за адресою: м. Київ, вул. Ольгинська, 3.
З 17 листопада 2018 року укласти Договір можно буде у відділенні «ОСОКОРКИ», з 19 листопада 2018 року укласти Договір можно буде у будь-якому відділенні банку «АРКАДА».
__________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 88 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz