Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Продукты питания и напитки » 2019 » Июнь » 24 » Новий злаковий батончик EatMe: корисний снек, схвалений українськими дієтологами

Размещение новостей компаний

Новий злаковий батончик EatMe: корисний снек, схвалений українськими дієтологами

Распечатать: Новий злаковий батончик EatMe: корисний снек, схвалений українськими дієтологами | Комментировать: Новий злаковий батончик EatMe: корисний снек, схвалений українськими дієтологами
Один із корисних видів перекусу, рекомендованих вітчизняними дієтологами, – фруктово-горіхові батончики EatMe, рецептура яких схвалена Міністерством охорони здоров'я України. У лінійці поживних снеків уже п'ять смаків, останній – злаковий батончик EatMe «Вівсяні пластівці, журавлина, арахіс» – з'явився на ринку у квітні цього року.

Перекуси стали невід'ємною частиною життя сучасної людини, і, згідно з даними головного позаштатного дієтолога МОЗ України, президента Асоціації дієтологів України Олега Швеця, займають уже до 30 % добової калорійності раціону європейців – більше, ніж обід. Добре це чи погано? Експерти кажуть, що все залежить від харчової цінності снеків, часу й обставин їх вживання, а також загалом ставлення людини до того, як і чим вона харчується. Снекінгу можна – і треба! – знайти оптимальне місце в піраміді харчування і на «здоровій тарілці».

Один із корисних видів перекусу, рекомендованих вітчизняними дієтологами, – фруктово-горіхові батончики EatMe, рецептура яких схвалена Міністерством охорони здоров'я України. У лінійці поживних снеків уже п'ять смаків, останній – злаковий батончик EatMe «Вівсяні пластівці, журавлина, арахіс» – з'явився на ринку у квітні цього року.

Новий EatMe – це три види злаків, горіхи, кунжут, цілих 20 % журавлини, яка додає снекам соковитості та освіжаючої кислинки, і легка шоколадна подушка. Склад – виключно натуральний і корисний: у новинці є магній, калій, натрій і вітаміни групи А. Але і це ще не всі переваги смачного і поживного снека для прихильників здорового харчування та загалом здорового способу життя.

«Важлива особливість нашого нового батончика – правильна консистенція. Дієтологами доведено, що чим більше у продукті не розкладених рослинних волокон, тим він корисніший. Тому мінімально оброблена, у тому числі мінімально подрібнена їжа – світовий тренд у напрямі здорового харчування. Ми створили новий EatMe з урахуванням цих вимог до здорових продуктів: зберегли крупні волокна, але забезпечили комфортне вживання батончика. Консистенція снека оптимальна для того, щоб людина отримала максимум користі від з'їденої клітковини. Тобто ми зробили нашу продукцію ще кориснішою, зберігши при цьому і зручність вживання, і приємний гармонійний смак – його оцінять навіть ласуни!» – розповідає Геннадій Довгань, маркетинг-директор Групи Компаній «Нові Продукти», якій належить бренд EatMe.

Виготовлені з натуральних інгредієнтів без барвників і консервантів, батончики EatMe рекомендовані Асоціацією дієтологів України в якості корисного, поживного і швидкого перекусу і дорослим, і дітям (із трьох років). Ідеальні для тих, хто стежить за здоров'ям, у тому числі кількістю вжитого цукру, активно займається спортом або прагне тамувати голод і відновлювати запаси енергії на роботі, в подорожі, на прогулянці виключно корисними перекусами.

Щоб перекус був дійсно корисним, дієтологи радять упорядкувати снекінг. По-перше, планувати (!) перекуси, а не спонтанно хапати то, що під рукою. До речі, напої з цукром або вершками – теж перекус, оскільки є джерелом енергії, і це потрібно враховувати, складаючи режим харчування. Друге правило: вибирати в якості снека продукти з близьким до оптимального балансом калорійності та харчової цінності (необхідна висока харчова цінність при помірній енергетичній цінності). До слова, енергетична цінність нового батончика EatMe – 121 ккал, вага – 30 г.
-----------------

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 110 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz