Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Компьютеры и технологии » 2018 » Июль » 1 » Новини: Процесори AMD EPYC були обрані Європейським Дослідницьким Інститутом в області Ядерної Фізики

Размещение новостей компаний

Новини: Процесори AMD EPYC були обрані Європейським Дослідницьким Інститутом в області Ядерної Фізики

Распечатать: Новини: Процесори AMD EPYC були обрані Європейським Дослідницьким Інститутом в області Ядерної Фізики | Комментировать: Новини: Процесори AMD EPYC були обрані Європейським Дослідницьким Інститутом в області Ядерної Фізики
У той час як спільнота HPC збирається на виставку ISC 2018 у Франкфурті, AMD повідомляє про те, що Національний Інститут Ядерної Фізики (INFN - National Institute for Nuclear Physics) в Італії обрав процесори AMD EPYC 7351 для оснащення свого високопродуктивного кластера.

Баланс продуктивності ядер, пропускної здатності пам'яті з можливостями введення / виведення у 16-ядерного процесора AMD EPYC 7351, який використовується у кластері HPC, дозволить INFN просунутися далі у суб'ядерній, ядерній та облястях астрофізики. Цей просунутий кластер на базі процесорів EPYC також надаватиме обчислювальні ресурси іншим організаціям в Європі, коли їм будуть потрібні розширені обчислювальні ресурси для запуску своїх дослідницьких розробок.

Якщо ви берете участь в ISC 2018 у Франкфурті, ви також можете відвідати стенд AMD # E-1010 і дізнатися більше про AMD EPYC та інші рішеннях замовників в сфері HPC.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 150 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz