Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Авто и транспорт » 2017 » Февраль » 21 » Новинка в лінійці Semperit Runner

Размещение новостей компаний

Новинка в лінійці Semperit Runner

Распечатать: Новинка в лінійці Semperit Runner | Комментировать: Новинка в лінійці Semperit Runner
Semperit представив нову шину RUNNER T2 у типорозмірі 445/45 R 19.5 для перевезень великогабаритних вантажів з можливістю максимального використання вантажного простору (площі). Нова шина для причепів має значний ресурс пробігу, витримує навантаження у 9 тон і призначена для перевезень на регіональних дорогах та автомагістралях.

Ганновер, 21 лютого, 2107. Лінійка шин Semperit RUNNER нещодавно зійшла з конвеєра і вже отримала безліч схвальних відгуків від транспортних компаній, орієнтованих на оптимальне співвідношення ціни та якості. З шиною для причепів RUNNER T2 у типорозмірі 445/45 R 19.5 Semperit розширила свій широкий асортимент для вантажних автомобілів.

Такий розмір шини також підходить для так званих мегатрейлерів, напівпричіп яких здатний вмістити до 100 м³ і відповідно до встановлених норм щодо габаритів вимагає низько встановленої платформи.
Шина RUNNER T2 із значним ресурсом пробігу при малому діаметрі може стати фаворитом у галузі вантажоперевезень, де ефективність завжди в пріоритеті.

Шина RUNNER T2 має оптимізований контур з підсиленим плечем, що разом з новим рисунком протектора і нещодавно розробленою гумовою сумішшю забезпечує великий пробіг при оптимальному опорі коченню. Ще один аргумент на користь цієї шини – оцінка «B» відповідно до європейського маркування у категорії ефективного використання пального. Крім того, шина для причепів має позначку M+S і відповідає усім діючим вимогам щодо використання в зимових умовах.

Завдяки надійній будові каркасу шина Semperit RUNNER T2 у типорозмірі 445/45 R 19.5 піддається відновленню, а отже, вона може повернутися на дорогу навіть після завершення терміну служби першої шини і стане вигідним вибором для вантажоперевізників.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Новинка в лінійці Semperit Runner
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 348 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz