Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Финансы и страхование » 2017 » Май » 31 » Обери свій електрокар в новому найбільшому мультибрендовому автосалоні АвтоЕнтерпрайз разом з VAB Лізинг!

Размещение новостей компаний

Обери свій електрокар в новому найбільшому мультибрендовому автосалоні АвтоЕнтерпрайз разом з VAB Лізинг!

Распечатать: Обери свій електрокар в новому найбільшому мультибрендовому автосалоні АвтоЕнтерпрайз разом з VAB Лізинг! | Комментировать: Обери свій електрокар в новому найбільшому мультибрендовому автосалоні АвтоЕнтерпрайз разом з VAB Лізинг!
1 червня 2017 о 19:00 VAB Лізинг прийме участь у відкритті найбільшого мультибрендового автосалону АвтоЕнтерпрайз на території ТРЦ «Атмосфера», Столичне шосе 103.

Протягом заходу всі відвідувачі зможуть ознайомитись з найбільш популярними моделями електромобілів Nissan Leaf, Tesla Model S, Toyota RAV 4 EV, Ford Focus Electric, Smart Electric Coupe, Mercedes B-Class Electric, а також з найвигіднішими умовами лізингу на них.

Окрім того, відбудеться презентація легендарного британського спорт кару Lotus. Ви зможете не тільки доторкнутися до британської якості, а й матимете можливість проїхати на ньому разом з відомим гонщиком Валерієм Шевелевим!

До зустрічі 1 червня 2017 року о 19:00 на відкритті нового автосалону АвтоЕнтерпрайз!

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Обери свій електрокар в новому найбільшому мультибрендовому автосалоні АвтоЕнтерпрайз разом з VAB Лізинг!
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 507 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz