Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Презентации » 2018 » Июнь » 2 » Обрано топ 3 стартапи-переможців національного фіналу конкурсу екоінновацій PowerUp! 2018

Размещение новостей компаний

Обрано топ 3 стартапи-переможців національного фіналу конкурсу екоінновацій PowerUp! 2018

Распечатать: Обрано топ 3 стартапи-переможців національного фіналу конкурсу екоінновацій PowerUp! 2018 | Комментировать: Обрано топ 3 стартапи-переможців національного фіналу конкурсу екоінновацій PowerUp! 2018
В КИЄВІ ВПЕРШЕ ВІДБУВСЯ ЄВРОПЕЙСЬКИЙ КОНКУРС СТАРТАПІВ PowerUp! – ХТО ПРЕДСТАВИТЬ УКРАЇНУ НА ФІНАЛІ В ПРАЗІ?

Конкурс екоінновацій PowerUp! від InnoEnergy, переможці якого отримають доступ до однієї з найкращих акселераційних програм InnoEnergy Highway® з фінансуванням в 150 000 євро та першим призом в 30 000 євро, вперше відбувся в Україні. Переможець українського етапу представить свою технологію на Гранд-фіналі у Празі вже 19 червня.

Журі національного фіналу конкурсу PowerUp! 2018, що відбувся в Києві 30 травня, обрало трійку стартапів-переможців українського етапу. Ними стали дві команди з Києва та одна зі Львова. Всього у фіналі брали участь 9 зелених стартапів, обраних з-поміж 27 претендентів. Інвестори та бізнес-експерти, які увійшли до складу журі національного фіналу, оцінювали інноваційну та технологічну складові поданих проектів, ринковий потенціал кінцевого продукту та презентаційні навички команд-фіналістів. Організатором українського етапу конкурсу стала мережа Greencubator.

Переможцями стали:

Натуральне еко-утеплення від Hempire

Перше місце здобула команда стартапу Hempire з Києва. На розгляд журі вони представили 100% натуральну технологію еко-утеплення будинків за допомогою технічних конопель та вапняної суміші з негативним вуглецевим слідом. Енергоефективний ізоляційний матеріал можна використовувати для обробки будинків й будь-яких огороджувальних конструкцій. Технологію розробляли майже 8 років, на українському ринку вона представлена вже 3 роки. Саме цей проект представить Україну в грандіозному фіналі PowerUp! 2018 в Празі та змагатиметься з іншими європейськими командами.

Система управління зарядними станціями для електромобілів від Charge Group

Другими стали кияни Charge Group ̶ розробники першого в Україні хмарного сервісу управління зарядними станціями для електромобілів OnCharge. Команда пропонує комплексні рішення для розбудови інфраструктури зарядних станцій для електромобілів, керування нею та комунікації власників станцій з водіями за допомогою мобільного додатку.

Додаток для пошуку зарядних станцій для електромобілів від Go to-U

В переліку топових українських енергетичних стартапів також львів’яни Go to-U. Команда створила мобільний додаток та систему управління зарядними станціями, що поєднує соціально та екологічно відповідальні бізнеси з водіями електромобілів та стимулює електромобільність, показує місцезнаходження зарядних станцій, наприклад, біля готелів або супермаркетів, надає інформацію про їхні додаткові послуги та можливості бронювання. Ця система також допоможе власникам бізнесу аналізувати ринок, покращувати власні послуги та приваблювати нових клієнтів.

Перший в Україні національний фінал PowerUp!

Переможець змагання – команда Hempire з Києва – представить Україну у Гранд-фіналі PowerUp! 2018 в Празі, позмагається за головний приз 30 тисяч євро та можливість приєднатись до престижного міжнародного акселератора InnoEnergy Highway® з інвестиціями в понад 150 тисяч євро.

«PowerUp! спрямований на пошук та об'єднання найкращих рішень, які сприятимуть інноваційній діяльності в сфері енергетики та покращенню якості повітря у європейських містах», ̶ прокоментував Міхал Кращевський, менеджер проектів з розвитку бізнесу в InnoEnergy, голова журі. «Майже 300 потенційних стартапів з 24 європейських країн подали заявку на конкурс цього року. Всі вони, включаючи українські команди, ̶ це чудові бізнес-моделі та прекрасні можливості для України та Європи. Для журі ключовим критерієм відбору переможців була можливість реалізувати проект глобально, а не лише в конкретній країні».

Україна вперше проводила національний фінал конкурсу PowerUP!, проте вже має чим похвалитись: «Вперше приймаючи програму PowerUP!, Україна стала другою в Європі за поданих кількістю заявок, – додає Роман Зінченко, співзасновник Greencubator, модератор українського фіналу конкурсу. «Для нас дуже важливі не тільки призові місця, але й той прогрес, який показали команди всього за декілька тижнів підготовки в буткемпі PowerUP!. Ми дуже пишаємось роботою, яку проробили учасники, адже це підтверджує їхню здатність розвиватись і створювати дійсно корисні для суспільства та планети проекти».

Про InnoEnergy

InnoEnergy – мережа, діяльність якої спрямована на забезпечення сталого енергетичного майбутнього Європи шляхом підтримки інноваційних та бізнесових рішень. InnoEnergy працює в 3 ключових секторах інноваційного міксу:
• Освіта для підготовки висококваліфікованих і амбітних талантів, що розуміють виклики сталого розвитку та потреби індустрії;
• Інноваційні проекти, що поєднують ідеї, винахідників та різні індустрії, для створення комерційно-успішних технологій. Мета цих проектів забезпечити реальні результати для споживачів.
• Сервіси створення бізнесу для підтримки підприємців та стартапів, які розвивають європейську енергетичну екосистему своїми інноваційними проектами.

InnoEnergy є організатором європейського конкурсу PowerUp! і конференції The Business Booster. В березні 2018 року InnoEnergy інвестувала 200 000 євро в український кліматичний стартап Ecoisme через свою акселераційну програму InnoEnergy Boostway. InnoEnergy підтримується Європейським інститутом інновацій і технологій, is supported by the EIT, органом Європейського Союзу.

Greencubator – регіональний партнер конкурсу. Організація розвиває екосистему стійкого підприємництва, низьковуглецевих інновацій та зеленої економіки в Україні та Східній Європі. Greencubator − це платформа, що поєднує енергетичні таланти та рухає вперед зелене підприємництво. Greencubator відкриває можливості для розвитку бізнесу, нетворкінгу, отримання інвестицій українським зеленим стартапам, соціальним бізнесам та інноваторам у сфері стійкого розвитку. Також організація працює над суспільним усвідомленням проблем стійкого розвитку через освітні та медіа-проекти, присвячені можливостям зеленої економіки та низьковуглецевих інновацій.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 172 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz