Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Конференции, форумы и мероприятия » 2017 » Октябрь » 3 » Один день майбутнього для ваших тінейджерів

Размещение новостей компаний

Один день майбутнього для ваших тінейджерів

Распечатать: Один день майбутнього для ваших тінейджерів | Комментировать: Один день майбутнього для ваших тінейджерів
7 жовтня на Олімпійському запрошуємо вас та ваших юних розумників і розумниць на інтелектуальну конференцію для тинейджерів «Завтра_2037».

7 жовтня в Києві майбутні вчені, громадські діячі, президенти компаній і країн ділитимуться досвідом та надихатимуть однолітків.

Вони — винахідники, що хочуть трансформувати економіку, технології та суспільну свідомість. Вони засновники проектів з охорони довкілля, освоєння космосу, допомоги хворим та воїнам. Цим дітям від 11 до 19 років, вони знають, вміють і хочуть набагато більшого за те, про що колись мріяли ми.

«Покоління Z» ми часто бачимо прибульцями, мислення та ідеї яких нам незрозумілі.
Але через 10-20 років, а це майже Завтра_, вони стануть дорослими і будуть створювати робочі місця і задавати тренди в усьому.

Організатори конференції — інтернет-ресурс WoMo та Ощадбанк, а також генеральний партнер конференції Mastercard — хочуть показати всім нам, як мислить це покоління, як генерує ідеї, як користується емоційним інтелектом.

Приходьте на конференцію «Завтра_2037», що відбудеться на НСК «Олімпійський» 7 жовтня, та знайомтеся з майбутнім нашої країни!

Для дітей до 18 років вхід на конференцію безкоштовний за умови попередньої онлайн-реєстрації, вартість квитка для дорослих - 200 гривень.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 185 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz