Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Разное » 2019 » Июнь » 10 » Офіс з роботи з корпоративними клієнтами компанії «Параллель» в місті Запоріжжя змінив адресу

Размещение новостей компаний

Офіс з роботи з корпоративними клієнтами компанії «Параллель» в місті Запоріжжя змінив адресу

Распечатать: Офіс з роботи з корпоративними клієнтами компанії «Параллель» в місті Запоріжжя змінив адресу | Комментировать: Офіс з роботи з корпоративними клієнтами компанії «Параллель» в місті Запоріжжя змінив адресу
Придбати паливні талони або отримати консультацію зі смарт-карток в місті Запоріжжя тепер можна в новому офісі компанії «Параллель» за адресою: вулиця Михайла Гончаренка (Панфіловців), 14.

Рішення перенести відділ з роботи з корпоративними клієнтами компанії «Параллель» в окрему будівлю було прийнято для зручності клієнтів. Відвідувачі вже з перших днів після переїзду оцінили зручність розташування нового офісу та швидкість обслуговування.

«Ми довго обирали приміщення для нового офісу, яке б в повному обсязі відповідало нашим головним вимогам: зручність розташування в центрі міста та власна парковка, – розповідає Іван Мельниченко, директор департаменту роздрібних продаж. – Вважаю, що головне завдання – забезпечити максимальний комфорт для клієнтів компанії «Параллель», ми успішно виконали».
______________________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 57 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz