Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Разное » 2017 » Сентябрь » 21 » «Оккупация Крыма» холдингу CO-OP Media увійшла до короткого списку премії «Найкраща книжка Форуму-2017»

Размещение новостей компаний

«Оккупация Крыма» холдингу CO-OP Media увійшла до короткого списку премії «Найкраща книжка Форуму-2017»

Распечатать: «Оккупация Крыма» холдингу CO-OP Media увійшла до короткого списку премії «Найкраща книжка Форуму-2017» | Комментировать: «Оккупация Крыма» холдингу CO-OP Media увійшла до короткого списку премії «Найкраща книжка Форуму-2017»
Книга історика Володимира Головка «Оккупация Крыма», видана холдингом CO-OP Media, увійшла до короткого списку номінантів книжкового конкурсу Форуму видавців. Члени Малих Журі визначили книгу претендентом на премію в номінації «Український non-fiction».

У своїй книзі автор, старший науковий співробітник Інституту історії України розповідає про анексію Криму та події, які їй передували. Однак це не стільки відтворена хроніка «кримської весни», скільки спроба розібратися в її передумовах і наслідках для всіх залучених сторін.

Подані в ній факти дозволяють зробити висновки про те, як недалекоглядна політика української влади підштовхнула півострів в обійми Путіна і про те, якою логікою керувалися в Кремлі, коли вирішили окупувати Крим, незважаючи на гарантовану міжнародну ізоляцію.

Придбати книгу можна на сайті shop.uamarket.info, мережі книгарень Буква та інших книжкових онлайн-магазинах.

Володимир Головко - старший науковий співробітник Інституту історії України НАНУ, керівник Центру політичного аналізу (КГ Імпульс), автор двох монографій («Українські фінансово-промислові групи в модернізаційних процесах 1991-2009 рр.», «Криза історичної науки: український контекст»), а також 40 наукових статей і розділів у колективних монографіях. У 2016 році холдинг CO-OP Media видав його книгу “Окупація Криму”.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: «Оккупация Крыма» холдингу CO-OP Media увійшла до короткого списку премії «Найкраща книжка Форуму-2017»
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 122 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz