Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Банки » 2018 » Июль » 25 » Опинитися у світі великого кіно з карткою КРИСТАЛБАНКу – безцінно!

Размещение новостей компаний

Опинитися у світі великого кіно з карткою КРИСТАЛБАНКу – безцінно!

Распечатать: Опинитися у світі великого кіно з карткою КРИСТАЛБАНКу – безцінно! | Комментировать: Опинитися у світі великого кіно з карткою КРИСТАЛБАНКу – безцінно!
Справжні поціновувачі кіно, які мріють пройтися червоною доріжкою Венеціанського кінофестивалю, можуть втілити свою мрію в життя. Для цього необхідно бути власником преміальної платіжної картки MasterCard від КРИСТАЛБАНКу.

Обміняйте 10 преміальних балів на участь в Акції. Виграйте подорож на 75-й Венеційський міжнародний кінофестиваль, що відбудеться в період з 29.08.2018 до 08.09.2018 у Венеції, Італія.

Насолодіться компанією зірок, які будуть лише за крок від вас. Що більше разів ви обміняєте 10 преміальних балів на участь в акції, то більші Ваші шанси на виграш.

Деталі — на сайті bilshe.mastercard.ua
Акція діє з 20.07.2018 до 15.08.2018.
-----------------

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 79 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz