Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Финансы и страхование » 2018 » Август » 13 » Основні показники діяльності Фонду гарантування вкладів фізичних осіб станом на початок серпня 2018 року

Размещение новостей компаний

Основні показники діяльності Фонду гарантування вкладів фізичних осіб станом на початок серпня 2018 року

Распечатать: Основні показники діяльності Фонду гарантування вкладів фізичних осіб станом на початок серпня 2018 року | Комментировать: Основні показники діяльності Фонду гарантування вкладів фізичних осіб станом на початок серпня 2018 року
Станом на 1 серпня 2018 року у реєстрі учасників Фонду гарантування нараховується 82 банки-учасники.

Кошти Фонду

Загальна сума коштів, що акумульовані Фондом, станом на 1 серпня 2018 року складає 14 660,33 млн грн.

Надходження до Фонду від регулярного збору за січень-липень 2018 року склали 2 605,35 млн грн.

Сума коштів, виплачена вкладникам неплатоспроможних банків та банків, що ліквідуються

Загальна сума коштів, отримана вкладниками банків, що були передані в управління Фонду після набуття чинності Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» (26.02.2012), у рамках виплати гарантованого відшкодування станом на 1 серпня 2018 року склала 88 273,5 млн грн.

Окрім цього, Фонд гарантування вкладів фізичних осіб здійснював виплати гарантованої суми відшкодування вкладникам АТ «ЕРДЕ БАНК», ПАТ «КЛАСИКБАНК» та АТ «БАНК «ТАВРИКА». На даний момент виплати відшкодування вкладникам цих банків Фондом гарантування вкладів завершено у зв’язку з поданням документів для внесення запису в Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань про ліквідацію банків як юридичної особи.

Так, у ході тимчасової адміністрації та ліквідації:

- вкладниками АТ «ЕРДЕ БАНК» отримано 457,8 млн грн гарантованого відшкодування коштів за вкладами, що становить 99,5% від загальної суми до виплат (460 млн грн);

- вкладниками АТ «БАНК «ТАВРИКА» отримано 1 823,6 млн грн гарантованого відшкодування за вкладами, що становить 99,7%.

Решта вкладників цих банків, як і 45 вкладників ПАТ «КЛАСИКБАНК», яким підлягало до виплати 0,3 млн грн, так і не звернулись до Фонду гарантування вкладів за отриманням відшкодування.

Крім того, 02 квітня 2018 року, відповідно до статті 53 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб», до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців внесено запис про проведення державної реєстрації припинення ПАТ «ДЕРЖЗЕМБАНК» як юридичної особи, а, отже, ліквідація банку вважається завершеною, а сам банк ліквідованим. Повноваження Фонду як ліквідатора ПАТ «ДЕРЖЗЕМБАНК» припинено. Ліквідація банку здійснювалась без передачі бази даних про вкладників банку до Фонду.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 107 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz