Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Авто и транспорт » 2017 » Декабрь » 10 » ОТП Банк: кредити на автомобілі марки Skoda – просто геніально!

Размещение новостей компаний

ОТП Банк: кредити на автомобілі марки Skoda – просто геніально!

Распечатать: ОТП Банк: кредити на автомобілі марки Skoda – просто геніально! | Комментировать: ОТП Банк: кредити на автомобілі марки Skoda – просто геніально!
В арсеналі автокредитів ОТП Банку з'явилася оновлена і удосконалена імпортерська програма автокредитування спільно з офіційним постачальником автомобілів Skoda в Україні – компанією «Єврокар». Відтепер клієнти банку зможуть скористатися пільговими умовами кредитування для придбання будь-якої моделі з представленої лінійки Skoda безпосередньо від офіційного дилера.

За умовами програми, кредит надається в гривні на суму до 1 млн грн з мінімальним розміром авансового внеску від 20% строком до 6 років. Варто уваги, що при сумі авансового внеску 50% по кредиту строком 12 місяців фіксована процентна ставка становить 0,01% без комісії за видачу кредиту. Дострокове погашення кредиту здійснюється також без комісій.

«Хоча ми запустили програму кредитування для автомобілів Skoda ще на початку року, але спочатку в ній були прописані практично стандартні умови банківського кредиту. В ході вже подальшого доопрацювання програми нам вдалося забезпечити спеціальну пропозиція з набагато привабливішими умовами кредитування та обслуговування», - зазначив Олег Клименко, директор департаменту розвитку роздрібного бізнесу АТ «ОТП Банк».

Активно розвиваючи напрямок автокредитування ще з початку року, ОТП Банк уже напрацював солідну базу партнерських програм, зокрема, на покупку авто марок: Fiat і Alfa Romeo, Mitsubishi, Hyundai, Volkswagen, Ravon, Skoda, а також запроваджено спеціальні умови кредитування з низкою автосалонів.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: ОТП Банк: кредити на автомобілі марки Skoda – просто геніально!
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 237 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz