Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Банки » 2017 » Октябрь » 21 » ОТП Банк надав фінансування Cygnet Agrocompany в рамках програми ENERGY EFFICIENCY на купівлю пресу

Размещение новостей компаний

ОТП Банк надав фінансування Cygnet Agrocompany в рамках програми ENERGY EFFICIENCY на купівлю пресу

Распечатать: ОТП Банк надав фінансування Cygnet Agrocompany в рамках програми ENERGY EFFICIENCY на купівлю пресу | Комментировать: ОТП Банк надав фінансування Cygnet Agrocompany в рамках програми ENERGY EFFICIENCY на купівлю пресу
ОТП Банк та Cygnet Agrocompany уклали договір про рефінансування витрат, понесених компанією на придбання пресу Mersier 3000, що видаляє підігріту воду з бурякового жому та дозволяє повторно її використовувати у виробничому процесі. Завдяки даній технології, Cygnet буде суттєво заощаджувати на витратах на електроенергію.

Кредит надано в доларах США на 3 роки в рамках програми ENERGY EFFICIENCY – програми фінансування від ОТП Банку, в рамках якої на спеціальних умовах надаються інвестиційні кредити на придбання нового енергозберігаючого обладнання або рефінансування витрат, які раніше понесла компанія з метою впровадження енергозберігаючих технологій.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 190 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz