Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Банки » 2018 » Июль » 26 » OTP Bank названий кращим банком в Угорщині та Центрально-Східній Європі

Размещение новостей компаний

OTP Bank названий кращим банком в Угорщині та Центрально-Східній Європі

Распечатать: OTP Bank названий кращим банком в Угорщині та Центрально-Східній Європі | Комментировать: OTP Bank названий кращим банком в Угорщині та Центрально-Східній Європі
За результатами щорічного дослідження Awards for Excellence 2018, проведеного авторитетним міжнародним фінансовим виданням Euromoney, найбільший угорський банк OTP Bank Plc. названий «Кращим банком в Угорщині» та «Кращим банком у Центрально-Східній Європі».

Сильні капітальні позиції, вражаючий успіх антикризової програми та амбіційна, але вдало реалізована стратегія розширення, дозволили єдиній корінній банківській групі Центральної Європи стати гідним переможцем цьогорічної нагороди «Кращий банк у Центрально-Східній Європі».

Стабільні обсяги капіталу і позитивні показники діяльності забезпечили OTP Group унікальну перевагу в реорганізації банківського сектора регіону ЦСЄ в останні кілька років. Як наслідок, останніми роками Групі вдалося завершити ряд придбань.

За результатами роботи OTP Group протягом 2017 року скоригований прибуток міжнародної фінансової групи після оподаткування склав 284,1 млрд форинтів, що з урахуванням придбань Splitska Banka і Vojvodjanska banka на 41% перевищує результат роком раніше. Досягнення такого результату Групи стало можливим як завдяки сприятливому середовищу на домашньому ринку – в Угорщині, так і завдяки внескам у сукупний результат дочірніх структур в Болгарії, Хорватії, Росії та Україні.

Нагадаємо, за підсумками 2017 року ОТП Банк покращив результат попереднього року, зафіксувавши 1,02 млрд грн чистого прибутку.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 82 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz