Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Банки » 2017 » Ноябрь » 24 » ОТП Банк очолив рейтинг надійності банків

Размещение новостей компаний

ОТП Банк очолив рейтинг надійності банків

Распечатать: ОТП Банк очолив рейтинг надійності банків | Комментировать: ОТП Банк очолив рейтинг надійності банків
За результатами «Рейтингу надійності роздрібних банків», проведеного виданням «Гроші» за підсумками третього кварталу 2017 року, ОТП Банк посів найвищу сходинку серед великих українських банків, продемонструвавши впевнені лідерські позиції.

За методикою рейтингування видання в основу підбиття підсумків третього кварталу 2017 року на банківському ринку лягли найгостріші показники «фінансового здоров’я» банків. Зокрема, особлива увага надавалася таким показникам, як співвідношення коштів фізосіб до власного капіталу, надійність та репутація акціонера, відсутність проблем з виплатою вкладів та ставка залучення вкладів в гривні на 3 місяці.

Так, сильні позиції капіталізації та підтримка з боку акціонера - найбільшого банку Угорщини OTP Bank Plc. - традиційно забезпечили ОТП Банку місце в авангарді рейтингу, а поміркована політика депозитних ставок і відсутність скарг на виплати - дозволили очолити його.

Нагадаємо, за підсумками роботи у третьому кварталі 2017 року ОТП Банк зафіксував позитивний фінансовий результат у розмірі 322,5 млн грн, майже подвоївши результат першого півріччя. За загальним депозитним портфелем ОТП Банку в третьому кварталі був зафіксований приріст у розмірі 896,1 млн грн до 22,689 млрд грн, а активи банку за підсумками 3-го кварталу 2017 року склали 26,842 млрд грн (+1,369 млрд грн за квартал). Регулятивний капітал ОТП Банку на кінець 3-ого кварталу склав 3,007 млрд грн (за нормативної вимоги не менше 120 млн грн).

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: ОТП Банк очолив рейтинг надійності банків
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 177 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz