Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Банки » 2018 » Январь » 15 » ОТП Банк офіційно відкрив відновлене відділення «Михайлівське» – у самому серці столиці

Размещение новостей компаний

ОТП Банк офіційно відкрив відновлене відділення «Михайлівське» – у самому серці столиці

Распечатать: ОТП Банк офіційно відкрив відновлене відділення «Михайлівське» – у самому серці столиці | Комментировать: ОТП Банк офіційно відкрив відновлене відділення «Михайлівське» – у самому серці столиці
10 січня 2018 року відбулося урочисте відкриття відреставрованого і розширеного відділення ОТП Банку «Михайлівське» у центрі столиці. Відділення європейського зразка знову відкрило свої двері для клієнтів після тимчасової ремонтної перерви за адресою: м. Київ, вул. Михайлівська, 2, що поруч з Майданом незалежності.
Відреставроване відділення не тільки стало взірцем європейського формату відділень міжнародної фінансової групи OTP Group, але і розширилося за площею. Віднині до послуг клієнтів банку – комфортний простір, оснащений сучасними банківськими технологіями.

«У відділенні «Михайлівське» з гордістю відзначаємо факт, коли місце відповідає рівню банку, і якість послуг і продуктів банку відповідає місцю. У самому центрі столиці України клієнти можуть отримати обслуговування європейського рівня. Таким чином, ми втілюємо у життя свій слоган «OTP Bank. Easy to deal with» - банк, з яким легко і зручно для кожного клієнта», - відзначила Леся Сирота, Директор з продажів роздрібного бізнесу та управління мережею АТ «ОТП Банк».

В урочистому відкритті нового відділення взяло участь керівництво ОТП Банку, зокрема: голова правління банку Тамаш Хак-Ковач, член спостережної ради Тамаш Дьордь Гаті, Директор з продажів роздрібного бізнесу та управління мережею Леся Сирота, директор Центральної регіональної дирекції Костянтин Откаленко, керуюча відділенням «Михайлівське» Олена Олійник, а також партнери і клієнти банку.

Нагадаємо, ОТП Банк посідає провідні позиції серед банківських установ України за основними фінансовими показниками. Зокрема, за підсумками роботи у третьому кварталі 2017 року ОТП Банк зафіксував позитивний фінансовий результат у розмірі 322,5 млн грн, майже подвоївши результат першого півріччя. За загальним депозитним портфелем ОТП Банку в третьому кварталі був зафіксований приріст у розмірі 896,1 млн грн до 22,689 млрд грн, а активи банку за підсумками 3-го кварталу 2017 року склали 26,842 млрд грн (+1,369 млрд грн за квартал). Регулятивний капітал ОТП Банку на кінець 3-ого кварталу склав 3,007 млрд грн (за нормативної вимоги не менше 120 млн грн).

За результатами «Рейтингу надійності роздрібних банків», проведеного виданням «Гроші» за підсумками третього кварталу 2017 року, ОТП Банк посів найвищу сходинку серед великих українських банків, продемонструвавши впевнені лідерські позиції.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: ОТП Банк офіційно відкрив відновлене відділення «Михайлівське» – у самому серці столиці
Увеличить: ОТП Банк офіційно відкрив відновлене відділення «Михайлівське» – у самому серці столиці
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 180 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz