Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Банки » 2018 » Октябрь » 21 » ОТП Банк підтримав Всесвітній день заощаджень в Україні 2018

Размещение новостей компаний

ОТП Банк підтримав Всесвітній день заощаджень в Україні 2018

Распечатать: ОТП Банк підтримав Всесвітній день заощаджень в Україні 2018 | Комментировать: ОТП Банк підтримав Всесвітній день заощаджень в Україні 2018
З метою підвищення культури заощаджень та довіри до банківського сектора за ініціативою банків-членів НАБУ та за підтримки Фонду ощадних кас Німеччини SBFIC, цьогоріч в Україні вже всьоме проводиться Всесвітній день заощаджень, до якого традиційно приєднався й ОТП Банк.

В рамках програми Всесвітнього дня заощаджень з метою навчання заощадливості підростаючого покоління у семи відділеннях банку по всій Україні будуть проведені уроки фінансової грамотності для дітей від 5 до 14 років.

З освітньої програми до Всесвітнього дня заощаджень в рамках Днів відкритих дверей для дітей в ОТП Банку найменші відвідувачі банку в форматі ігор та вікторин зможуть дізнатися про історію та передумови виникнення грошей та їхню еволюцію, а також про роль банків у збереженні, примноженні та трансформації коштів.

Дати та адреси відділень проведення Днів відкритих дверей для дітей в ОТП Банку:

Киів

12.10.2018 - відділення "Печерське" АТ "ОТП БАНК" в м. Київ, вул. Коновальця, 44
19.10.2018 - відділення "Печерське" АТ "ОТП БАНК" в м. Київ, вул. Коновальця, 44
20.10.2018 - відділення "Дарницьке" АТ "ОТП БАНК" в м. Київ, пр. Соборності, 1
26.10.2018 - відділення "Жилянське" АТ "ОТП БАНК" в м. Київ, вул. Жилянська, 43.
Одеса

24.10.2018 - Відділення "Південне" АТ "ОТП БАНК" в м. Одеса, просп. Шевченка, 4-А.
Харків

26.10.2018 - Регіональне відділення АТ «ОТП БАНК» в м. Харків, провулок Банний, 1.
Львів

12-16.11.2018 - Регіональне відділення АТ "ОТП БАНК" в м. Львів, вул. І. Франка, 20.
А на завершення програми цьогорічного Всесвітнього дня заощаджень в Україні банки-члени НАБУ підготували масштабне освітньо-розважальне родинне свято. На гостей чекають фінансові вікторини, креативні майстер-класи, анімація та фінансова гра. Запрошуємо студентів, школярів, дітей дошкільного віку та їхніх батьків весело та з користю провести час усією родиною!

Захід буде проведено 3 листопада, 11.00-17.00 в рамках фестивалю Ulichnaya eda на Арт-заводі Платформа, що розташований за адресою: м. Київ, вул. Біломорська, 1.

________________________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 111 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz