Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Банки » 2018 » Август » 8 » OTP Bank Plc. придбав банк в Албанії

Размещение новостей компаний

OTP Bank Plc. придбав банк в Албанії

Распечатать: OTP Bank Plc. придбав банк в Албанії | Комментировать: OTP Bank Plc. придбав банк в Албанії
Материнський банк OTP Group - OTP Bank Plc. підписав угоду про придбання контрольного пакету акцій (88,89%) Banka Société Générale Albania, албанської дочірньої структури Société Générale Group.

Завдяки цьому придбанню OTP Group не тільки виходить на новий ринок, розширюючи географію своєї присутності до десяти країн, а й істотно зміцнює свої ринкові позиції в регіоні.

Функціонуючи як універсальний банк, що активно розвиває як роздрібний, так і корпоративний напрямок, Banka Société Générale Albania є п'ятим за величиною банком на ринку Албанії з ринковою часткою близько 6%.

Фінансове закриття операції заплановане на четвертий квартал 2018 року за умови отримання всіх необхідних регулятивних погоджень.

Нагадаємо, сильні капітальні позиції, вражаючий успіх антикризової програми і амбітна, але вдало реалізована стратегія розширення, дозволили найбільшому угорському банку OTP Bank Plc. стати «Кращим банком в Угорщині», а OTP Group - єдиній корінний банківській групі Центральної Європи - стати володарем нагороди «Кращий банк в Центрально-Східній Європі» за результатами щорічного дослідження Awards for Excellence 2018, проведеного авторитетним міжнародним фінансовим виданням Euromoney.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 53 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz