Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Банки » 2017 » Октябрь » 22 » ОТП Банк презентує спеціальні умови кредитування на купівлю автомобілів RAVON

Размещение новостей компаний

ОТП Банк презентує спеціальні умови кредитування на купівлю автомобілів RAVON

Распечатать: ОТП Банк презентує спеціальні умови кредитування на купівлю автомобілів RAVON | Комментировать: ОТП Банк презентує спеціальні умови кредитування на купівлю автомобілів RAVON
Послідовно розвиваючи актуальний напрямок автокредитування, ОТП Банк запровадив нову програму кредитів для фізичних осіб на придбання нового легкового автомобілю марки RAVON.

Кредит надається у гривнях на суму до 1 млн грн з мінімальним розміром авансового внеску від 20% терміном до 6 років. Залежно від суми авансового внеску і терміну кредиту, застосовна фіксована процента ставка може становити від 0,01% річних без додаткових комісій.

Погашення кредиту може здійснюватися як за ануїтетною схемою (коли щомісячні платежі здійснюються рівними частинами протягом всього строку дії кредитного договору), так і методом зменшуваних платежів (з нарахуванням процентів на залишок заборгованості за кредитом). Забезпеченням за кредитом виступає застава придбаного автомобіля. Детальніше про умови кредитування за програмою можна дізнатися на сайті.

«Цього року ми відновили автокредитування і активно розвиваємо цей напрямок, тому що у нових реаліях позитивно поєднуються три передумови: попит на автокредити з боку споживачів, формування сегмента клієнтів, які у змозі ефективно обслуговувати кредит, і наші напрацювання у партнерських програмах, за якими ми можемо запропонувати споживачам доступні умови кредитування», - відзначив Володимир Мудрий, член правління АТ «ОТП Банк», який очолює роздрібний бізнес.

За наявними даними, ринок автокредитів з січня по вересень 2017 року зріс більше, ніж у двічі. За вересень порівняно з серпнем ринок зріс на 15%. Найбільшим попитом серед споживачів користуються кредити в рамках імпортерських програм, за якими клієнт отримує чисту розстрочку на 1-2 роки при авансі від 10% -30%.

ОТП Банк є активним гравцем на ринку автокредитів. З березня 2017 року у банку діє імпортерська програма Hyundai Finance, а також запроваджено спеціальні умови кредитування з низкою автосалонів. Банк продовжує активно працювати над розширенням партнерської мережі і розробкою нових цікавих продуктів з автокредитування.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 200 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz