Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Банки » 2017 » Март » 18 » ОТП Банк реалізує програму доступного фінансування для фермерів

Размещение новостей компаний

ОТП Банк реалізує програму доступного фінансування для фермерів

Распечатать: ОТП Банк реалізує програму доступного фінансування для фермерів | Комментировать: ОТП Банк реалізує програму доступного фінансування для фермерів
Спираючись на передовий світовий досвід покращення доступу до фінансування для невеликих аграрних виробників і переробників сільгосппродукції, ОТП Банк спільно з Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC) реалізував спрощений і прискорений підхід до фінансування фермерів у програмі «Агро-фабрика».

Спеціально розроблений підхід до аналізу сільгоспвиробників дозволяє приймати принципове рішення про кредитування за 1 день і здійснювати видачу кредиту в рекордно короткі для України терміни – протягом 7-10 днів. Також програма «Агро-фабрика» передбачає можливість кредитування агровиробників під оформлення виключно фінансової аграрної розписки, що зменшує витрати на оформлення застави. Разом з тим зменшені і вимоги до застави, оскільки у якості застави може використовуватись майбутній урожай.

Таким чином, завдяки програмі «Агро-фабрика» невеликі господарства, які займаються вирощуванням зернових та олійних культур, з банком оброблюваної землі від 500 до 5 000 га, отримують доступ до швидких грошей для посівної і збиральної кампанії на найбільш оптимальних умовах:

• сума кредиту: від 2 000 000 до 8 000 000 грн;
• типи фінансування: строковий кредит, відновлювальна кредитна лінія, авалювання векселів, гарантії на користь дистриб’юторів засобів захисту рослин, добрив та палива, факторинг;
• термін: до 1 року.

«ОТП Банк та IFC вже більше року спільно працюють над розвитком ефективної системи для покращення доступу до фінансування для агровиробників. В результаті співпраці створена комплексна програма, яка допоможе фермерам отримати кредит у короткий термін. При чому фермери отримають гнучкий підхід ОТП Банку, оскільки зможуть скористатися різними інструментами, включаючи і такий новий інструмент як аграрні розписки», - зазначила Лія Сорока, керівник консультативної програми IFC «Розвиток фінансування аграрного сектору в Європі та Центральній Азії».

«ОТП Банк, активно надаючи широкий спектр банківських послуг агробізнесу з 1998 року, щороку збільшує кількість представників цієї галузі в банку і прагне нарощувати обсяги агро-фінансування. Ми реалізували програму «Агро-фабрика» до весняної посівної кампанії, і вже у лютому ОТП Банком затверджено перші 50 мільйонів гривень. Та це лише початок», ‒ прокоментувала Алла Бініашвілі, Член Правління АТ «ОТП Банк».
Дотримуючись багаторічної стратегії розвитку кредитування і комплексного обслуговування аграріїв, ОТП Банк розробив широку лінійку продуктів, адаптовану під потреби представників саме цієї галузі – від Тарифного пакету «ОТП Агро» до спеціальних продуктів фінансування агробізнесу.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 398 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz