Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Банки » 2017 » Декабрь » 13 » ОТП Банк (Сербія) завершив покупку Vojvodjanska banka

Размещение новостей компаний

ОТП Банк (Сербія) завершив покупку Vojvodjanska banka

Распечатать: ОТП Банк (Сербія) завершив покупку Vojvodjanska banka | Комментировать: ОТП Банк (Сербія) завершив покупку Vojvodjanska banka
OTP banka - дочірній банк OTP Group у Сербії - оголосив про завершення процедури покупки Vojvođanska banka, що дозволило йому стати сьомим банком на сербському ринку за розміром активів з ринковою часткою понад 6%.

На прес-конференції у сербському місті Нові-Сад представники угорського ОТП Банку, OTP banka і Vojvođanska banka оголосили про те, що OTP banka, як покупець, і Національний банк Греції (NBG), як продавець, закрили фінансову операцію, завдяки якій 100-відсоткова частка NBG в Vojvođanska banka і його 100-відсоткова частка в NBG Leasing були передані у власність OTP banka.

«Vojvodjanska banka успішно працює в Сербії майже 150 років, і це один з найвідоміших місцевих банків в країні. Станом на 1 грудня 2017 року цей перевірений часом, добре капіталізований банк, що належить до ТОП-10 банків, став дуже цінною частиною OTP Group. Цією угодою і злиттям ми продемонстрували нашу довгострокову і грунтовну прихильність сербському банківському ринку, де ми плануємо продовжувати зростати і консолідуватися як найбільша незалежна банківська група в регіоні Центральної та Східної Європи. Це придбання банківської групи також демонструє міцну основу, хорошу капіталізацію і видатну ліквідність OTP Bank Plc., а також прихильність його керівництва зміцненню присутності в регіоні», - сказав Голова ради директорів і CEO OTP Bank Plc. Шандор Чані, підкресливши, що придбання Vojvodjanska banka є значним кроком на шляху досягнення стратегічних цілей OTP Group.

«Наша стратегія придбання фокусується на ринках з хорошими перспективами росту і можливістю досягнення оптимальної частки присутності на ринку. Ця угода є важливою віхою в розвитку ОТП Банку в Сербії. Ми працюємо з моїми колегами, щоб гарантувати, що злиття, завершення якого заплановано на весну 2019 року, справить позитивний ефект на клієнтів і співробітників обох банків. Це передбачає не тільки полегшення доступу до відділень, а й подальше підвищення якості обслуговування», - додав пан Чані.

Після злиття OTP banka і Vojvođanska banka інтегрований банк стане третім банком у Сербії за величиною мережі банкоматів і кількістю відділень.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 303 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz