Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Банки » 2018 » Июль » 2 » ОТП Банк спрощує оформлення тендерних гарантій для українських підприємств

Размещение новостей компаний

ОТП Банк спрощує оформлення тендерних гарантій для українських підприємств

Распечатать: ОТП Банк спрощує оформлення тендерних гарантій для українських підприємств | Комментировать: ОТП Банк спрощує оформлення тендерних гарантій для українських підприємств
ОТП Банк продовжує впроваджувати прості, швидкі та беззаставні продукти для середнього та малого бізнесу, враховуючи нагальні потреби клієнтів. Тому з 1 липня ОТП Банк запроваджує спрощену процедуру оформлення тендерних гарантій за допомогою електронного документообігу, без необхідності відвідування клієнтами відділень банку. Тендерна гарантія «Швидкісна» розроблена для участі в публічних державних закупівлях українськими підприємствами в з річним обігом до 100 млн грн без ПДВ.

Це стало можливим завдяки значному попередньому досвіду ОТП Банку з налагодження процесу електронного документообігу з клієнтами-юридичними особами в цілому, та роботи з даним фінансовим інструментом, зокрема.
Таким чином, спрощена процедура оформлення тендерної гарантії для українських підприємств передбачає:

• онлайн оформлення;
• відсутність застави;
• фіксовану вартість;
• мінімум документів;
• рішення за 2 години за умови наявності поточного рахунку в ОТП Банку.

«ОТП Банк має великий досвід з надання швидких спрощених кредитних продуктів для середнього та малого бізнесу як-от овердрафт «Гостинний» та агрокредит «Миттєвий». Тому ми впевнені, що тендерна гарантія «Швидкісна» повністю відповідає ключовим критеріям вибору банку-гаранта для клієнта. І ми прагнемо бути саме таким корисним, легким, зручним банком першого вибору для бізнесу», - зазначила Ольга Волкова, директор Департаменту корпоративних продажів малим і середнім клієнтам АТ «ОТП БАНК».

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: ОТП Банк спрощує оформлення тендерних гарантій для українських підприємств
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 137 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz