Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Банки » 2018 » Февраль » 4 » ОТП Банк спрощує процедуру оформлення документів на отримання кредитів від нерезидентів

Размещение новостей компаний

ОТП Банк спрощує процедуру оформлення документів на отримання кредитів від нерезидентів

Распечатать: ОТП Банк спрощує процедуру оформлення документів на отримання кредитів від нерезидентів | Комментировать: ОТП Банк спрощує процедуру оформлення документів на отримання кредитів від нерезидентів
З метою підтримки стратегії збільшення кредитування економіки України як ключової умови зростання ВВП країни ОТП Банк спрощує процедуру оформлення документів на отримання кредитів від нерезидентів, першим розмістивши проекти кредитних договорів на зовнішньому сайті банку для безкоштовного використання клієнтами-юридичними особами та їх кредиторами.

Такий крок дозволить значно прискорити і спростити процедуру підготовки клієнтами документів, необхідних для надання в банк, попередньої перевірки банком цих документів на відповідність вимогам чинного законодавства та надання банком листа-згоди на обслуговування операцій за договором.

Крім розміщення повного переліку документів на отримання кредитів від нерезидентів на сайті банку - проектів договору і додаткових угод, а також шаблонів листів і заяв, ОТП Банк надає широкий спектр послуг і переваг з обслуговування кредитів в іноземній валюті від нерезидентів:

· первинна консультація фахівця валютного контролю;

· висококваліфікована термінова підготовка і перевірка пакету документів;

· подача пакету документів на реєстрацію в НБУ;

· оперативне надання листа-згоди на обслуговування операцій за договором;

· широкий спектр послуг із супроводу кредитного договору;

· досвід обслуговування нетипових операцій.

«Будучи одним з лідерів ринку з банківського супроводу і обслуговування клієнтів, які ведуть зовнішньоекономічну діяльність в Україні, фактично ми виступаємо провідником інвестицій в економіку країни. Ми зацікавлені таким чином збільшувати свій внесок у нарощування темпів зростання ВВП України, і використовуємо для цього всі можливі механізми стимулювання, спрощення і прискорення оформлення кредитів від нерезидентів», - зазначила Ольга Байцар, Директор Департаменту корпоративних продуктів та сервісу АТ «ОТП Банк».

Для компаній із загальним річним оборотом до 600 млн грн, які здійснюють зовнішньоекономічну діяльність, спеціально розроблений тарифний пакет «Міжнародний».

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 242 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz