Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Банки » 2017 » Май » 28 » ОТП Банк удостоєний «Фінансового Оскара»

Размещение новостей компаний

ОТП Банк удостоєний «Фінансового Оскара»

Распечатать: ОТП Банк удостоєний «Фінансового Оскара» | Комментировать: ОТП Банк удостоєний «Фінансового Оскара»
В рамках церемонії нагородження переможців 20-го щорічного фінансового рейтингу тижневика БІЗНЕС «Фінансовий Оскар - 2016», за підсумками якого визначено кращих учасників фінансового сектора країни, голова правління АТ «ОТП Банк» Тамаш Хак-Ковач був нагороджений дипломом в номінації «Банкір року».

На думку організаторів рейтингу, за час роботи в Україні з 2012 року за паном Хак-Ковачем закріпився імідж відкритого публічного банкіра, відмінного комунікатора і активного учасника суспільного життя і життя банківського співтовариства. Будучи членом ради Незалежної асоціації банків України (НАБУ), Тамаш Хак-Ковач бере участь в діяльності профільних комітетів і робочих груп асоціації.

Під керівництвом Тамаша Хак-Ковача ОТП Банк став однією з найбільших фінустанов із західним капіталом, які залишилися в Україні, а також одним з перших банків, що перевернули кризову сторінку і адаптувалися до нових реалій. Не випадково ОТП Банк відзначений відразу в декількох номінаціях рейтингу.

Так, активні позиції ОТП Банку в сфері споживчого кредитування, зокрема, оптимальні для ринку умови кредитування готівкою, а також кредитування на покупку авто, удостоїли банк срібла номінації «Драйвер споживання».

Поєднуючи західну надійність з належним сервісом і одночасно пропонуючи вкладникам конкурентні цінові умови, ОТП Банк заслужив у населення, навченого гірким досвідом "банкопаду", високих оцінок в номінації «Вибір населення».

Фокус ОТП Банку на роботі з представниками агробізнесу з наданням повного спектру послуг та якісного обслуговування з урахуванням широких можливостей фінансування, дозволив банку увійти у ТОП-3 номінації «Аграрний банк».

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 418 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz