Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Банки » 2017 » Август » 13 » OTП Банк уклав договір про співпрацю з Біоенергетичною асоціацією України

Размещение новостей компаний

OTП Банк уклав договір про співпрацю з Біоенергетичною асоціацією України

Распечатать: OTП Банк уклав договір про співпрацю з Біоенергетичною асоціацією України | Комментировать: OTП Банк уклав договір про співпрацю з Біоенергетичною асоціацією України
Послідовно реалізуючи стратегію фінансування проектів з підвищення енергоефективності українських підприємств, АТ «ОТП Банк» підписав договір про співпрацю з Біоенергетичною асоціацією України (БАУ). Предметом договору є співпраця, спрямована на розвиток енергоефективності, впровадження енергоефективних технологій та розбудову необхідної інфраструктури.

«Громадська спілка «Біоенергетична асоціація України» об'єднала зусилля понад 20 компаній, що працюють в галузі виробництва теплової і електричної енергії з біомаси і біогазу, і мають на меті створення сприятливих умов розвитку цього сектора економіки країни. Біоенергетика впевнено розвивається з середніми темпами зростання понад 25% на рік. Сектор замістив в 2015 році понад 2,6 млрд м3 природного газу за рік. Дуже важливо, що провідні українські банки, серед яких ОТП Банк, повірили у цей сектор і почали кредитувати компанії, що працюють у ньому. Власне, на поширення співпраці ОТП Банку і Біоенергетичної асоціації України з розвитку біоенергетики і спрямовано підписаний договір», - відзначив Голова Правління Біоенергетичної асоціації України Георгій Гелетуха.

Слід зазначити, що договір передбачає також розробку інструментів фінансування для проектів енергоефективності українських підприємств, за якої БАУ надає всю необхідну інформаційну і аналітичну підтримку, а ОТП Банк реалізує спеціальну програму фінансування енергоефективних технологій «Energy Efficiency».

Програма «Energy Efficiency» – це інвестиційні кредити, які надаються ОТП Банком юридичним особам на наступні цілі:

· придбання нового обладнання/модифікація існуючого обладнання, застосування якого дозволить скоротити витрати компанії та той чи інший вид енергоносіїв (електроенергія, газ, бензин, тепло та інше);

· рефінансування витрат, які раніше понесла компанія з метою впровадження енергозберігаючих технологій.

Умови, на яких надається фінансування, є максимально збалансованими та відповідають потребам потенційних позичальників.

«Для ОТП Банку, який володіє широким досвідом європейської фінансової групи, енергоефективність – це не просто модне нині слово. Це окремий стратегічний напрямок нашої діяльності, що направлений на посилення енергетичної безпеки країни, сталий розвиток національної економіки і, як наслідок, підвищення добробуту населення. Ми докладаємо значних зусиль, зокрема, шляхом налагодження партнерських програм, для того, щоб енергоефективні проекти набирали все більшого попиту і ставали національною парадигмою економічного розвитку», - зазначила Алла Бініашвілі, Член Правління АТ «ОТП Банк».

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 464 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz