Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Банки » 2018 » Декабрь » 10 » ОТП Банк урочисто відкрив нове регіональне відділення в Одесі

Размещение новостей компаний

ОТП Банк урочисто відкрив нове регіональне відділення в Одесі

Распечатать: ОТП Банк урочисто відкрив нове регіональне відділення в Одесі | Комментировать: ОТП Банк урочисто відкрив нове регіональне відділення в Одесі
6 грудня 2018 року за участі очільників одного з найбільших європейських банків в Україні, голови Одеської обласної ради, представників бізнес-еліти регіону, а також постійних клієнтів і партнерів банку, відбулося урочисте відкриття нового відділення ОТП Банку «Південне» і Південної регіональної дирекції АТ «ОТП Банк» у м. Одеса.

«Внесок ОТП Банку в економічне зростання країни та, зокрема, південного регіону вже дуже складно переоцінити, адже як у роздрібному, так і у корпоративному сегментах, включаючи бізнес ОТП Лізингу, ми є одним з небагатьох справді універсальних банків і входимо у ТОП-5 драйверів економічного росту. Із відкриттям нового відділення в Одесі ми пропонуємо нашим клієнтам широкий спектр банківських сервісів у новому європейському форматі», - відзначив Голова Правління АТ «ОТП Банк» Тамаш Хак-Ковач.

Під час офіційної церемонії відкриття в рамках комунікаційної панелі за участю керівництва, клієнтів і гостей банку обговорювалися останні тенденції розвитку фінансового сектора, специфіка роботи ОТП Банку зокрема, сучасні банківські продукти та технології, а по її закінченні гостей було запрошено на екскурсію по всіх приміщеннях банку.

Розташувавшись на перетині ділових і туристичних потоків, будівля нового відділення та дирекції забезпечує зручний доступ до сервісів європейського банку в центральній частині Одеси як для жителів міста, так і для його гостей, а його оздоблення відповідає найвищим стандартам комфорту і безпеки і облаштоване у загальногруповому європейському форматі відділень міжнародної фінансової групи OTP Group.

«Південна регіональна дирекція - це істотна частина бізнесу європейської OTP Group в Україні. На поточний момент - це більш ніж півтори тисячі активних корпоративних клієнтів і більше 45 тисяч фізичних осіб, з яких майже три тисячі - клієнти VIP-рівня. І, звичайно, відповідати рівню сервіса Групи - це наша мета, а відкриття нового відділення – ще один крок у напрямку її реалізації», - Дмитро Драганюк, директор Південної регіональної дирекції АТ «ОТП Банк».
_____________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: ОТП Банк урочисто відкрив нове регіональне відділення в Одесі
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 101 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz