Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Банки » 2018 » Январь » 15 » ОТП Банк відмінив комісії за внутрішньобанківські перекази в операційний час в Інтернет-банкінгу OTP Smart

Размещение новостей компаний

ОТП Банк відмінив комісії за внутрішньобанківські перекази в операційний час в Інтернет-банкінгу OTP Smart

Распечатать: ОТП Банк відмінив комісії за внутрішньобанківські перекази в операційний час в Інтернет-банкінгу OTP Smart | Комментировать: ОТП Банк відмінив комісії за внутрішньобанківські перекази в операційний час в Інтернет-банкінгу OTP Smart
Згідно з оновленими тарифами на користування системою Інтернет-банкінгу ОТП Банку OTP Smart всі внутрішньобанківські платежі здійснюються клієнтами безкоштовно.

Таким чином, віднині, користуючись системою OTP Smart, клієнти – фізичні особи отримали можливість безкоштовно здійснювати перекази на інших фізичних та юридичних осіб, які також є клієнтами ОТП Банку. Наразі, комісії застосовуються лише до платежів між картковими рахунками, які здійснюються в межах власних рахунків або на користь іншого клієнта банку в неопераційний час, а також до платежів за межі банку.

«Така відміна комісії за внутрішньобанківські перекази слугує своєрідним запрошенням, по-перше, стати клієнтом банку (адже ця пільга діє тільки для наших клієнтів), а, по-друге, - активніше користуватися доступними онлайн-сервісами. Люди за звичкою витрачають більше часу на відвідування відділень банку для здійснення операцій, які можна було б виконати, не виходячи з дому. Відмінивши комісію, ми зробили цю операцію в системі OTP Smart ще й фінансово вигіднішою», - прокоментував нововведення Олег Клименко, директор департаменту розвитку роздрібного бізнесу АТ «ОТП Банк».

Нагадаємо, послідовно реалізуючи комплексну програму діджиталізації банківського обслуговування, ОТП Банк забезпечує все більше переваг і зручностей саме для дистанційного здійснення клієнтами операцій за допомогою онлайн-сервісів (зокрема, системи Інтернет-банкінгу OTP Smart з мобільними додатками, роботизованого контакт-центру, Telegram-боту тощо). Наприклад, у системі Інтернет-банкінгу OTP Smart ОТП Банк запровадив такі нові затребувані функції, як сервіси фотокаси та валютообміну.

Функція «Фотокаса» у системі OTP Smart – це спеціальний віджет, який дозволяє здійснити платіж за допомогою OTP Smart, не заповнюючи всі передбачені поля. Клієнту достатньо лише прикріпити електронну (або відскановану) квитанцію і відправити її у банк за допомогою форми у віджеті. А за допомогою функціоналу конверсійних операцій (валютообміну) в OTP Smart користувачі системи можуть здійснити як конвертацію з однієї іноземної валюти в іншу іноземну валюту, так і продаж іноземної валюти за гривню.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 193 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz