Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Банки » 2018 » Март » 3 » ОТП Банк відзначає 20-річчя діяльності в Україні!

Размещение новостей компаний

ОТП Банк відзначає 20-річчя діяльності в Україні!

Распечатать: ОТП Банк відзначає 20-річчя діяльності в Україні! | Комментировать: ОТП Банк відзначає 20-річчя діяльності в Україні!
20 років тому, 2 березня 1998 року, ОТП Банк почав свою історію в Україні (тоді ще під назвою «Райффайзенбанк Україна»). ОТП Банк став одним із перших іноземних банків в Україні, а разом з тим – і одним із перших – у багатьох банківських напрямках. Першопроходець у структурованому торговельному, проектному й інвойсному фінансуванні для корпоративних клієнтів (загалом законодавець корпоративного банкінгу). Згодом один із засновників сучасного Private Banking в Україні – нині вже визнаний лідер цього сегмента. Пізніше піонер роздрібного споживчого кредитування – і тепер один із найактивніших банків, який реально і відповідально кредитує населення... Від невеликого європейського банківського «бутика» в 1998 році ОТП Банк виріс до справжнього маркет-мейкера українського банківського ринку.

Свій знаковий ювілей ОТП Банк націлений відзначити так само змістовно і з користю для всіх залучених сторін. В рамках програми заходів, що планується до реалізації протягом всього року, банк хоче не тільки подякувати і висловити пошану співробітникам, клієнтам і партнерам, а й створити відповідний інтелектуальний, соціально корисний, консолідуючий результат. Так, особливого фокусу протягом святкового року здобувають напрацьовані практики банку у сфері корпоративної соціальної відповідальності і благодійності.

«Безумовно, дуже приємний і урочистий статус ювіляра, водночас, привносить для нас деякі додаткові обов‘язки. У цей святковий рік ми хочемо проявити і дати клієнтам і суспільству не тільки нашу клієнтоорієнтованість і соціальну відповідальність, котрі і так сповідуємо у щоденній роботі, а й дещо більше. Без зайвого пафосу, ми прагнемо зміцнити дух спільності нашої команди з нашими клієнтами, партнерами і громадою. Саме для цього наразі розробляємо відповідні формати і проекти», - відзначив Тамаш Хак-Ковач, голова правління АТ «ОТП Банк».

Своєрідною візитівкою або інформаційним хабом 20-річчя ОТП Банку слугуватиме спеціально розроблений ювілейний мікро-сайт http://20-years.otpbank.com.ua/, на якому розміщуватиметься вся хроніка святкування і багато цікавинок. Наприклад, вже зараз відвідувачі сайту можуть ознайомитися з інтерактивним таймлайном, що містить віхові позначки історії ОТП Банку, інфографікою «ОТП Банк у своє 20-річчя», на якій у креативний спосіб нанесено основні актуальні показники банку, отриманими привітаннями на адресу банку тощо. Сторінка мікро-сайту «Святковий рік з OTP Bank» сповіщатиме про всі заходи і проекти, що здійснюватимуться протягом року.

Отже, свято починається...

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: ОТП Банк відзначає 20-річчя діяльності в Україні!
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 183 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz