Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Разное » 2018 » Апрель » 30 » ОТП Банк виступить Генеральним спонсором конкурсу дитячих фільмів у рамках Фестивалю «Чілдрен Кінофест»

Размещение новостей компаний

ОТП Банк виступить Генеральним спонсором конкурсу дитячих фільмів у рамках Фестивалю «Чілдрен Кінофест»

Распечатать: ОТП Банк виступить Генеральним спонсором конкурсу дитячих фільмів у рамках Фестивалю «Чілдрен Кінофест» | Комментировать: ОТП Банк виступить Генеральним спонсором конкурсу дитячих фільмів у рамках Фестивалю «Чілдрен Кінофест»
З 25 травня по 3 червня 2018 року по всій Україні пройде V Міжнародний фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест». Про це було повідомлено на анонсуючій прес-конференції за участю організаторів, учасників та партнерів Фестивалю, що відбулася 25 квітня 2018 року у міжнародному центрі сучасного мистецтва PinchukArtCentre.

Чілдрен Кінофест 2018 відбудеться у понад 20 містах України. У рамках фестивалю вдруге проводиться Конкурс дитячих короткометражних фільмів, Генеральним спонсором якого виступає АТ «ОТП Банк».

«Нам було легко прийняти рішення про спонсорську участь у Чілдрен Кінофесті, оскільки ця дія має абсолютно корисний соціальний ефект. Без жодних пересторог чи сумнівів, тут спрацьовує очевидний механізм: гарне, якісне кіно розвиває (естетично, інтелектуально, морально). А українському суспільству, і молодшому поколінню тим більше, конче необхідні джерела для розвитку», – відзначив Тамаш Хак-Ковач, голова правління АТ «ОТП Банк».

Десятка фіналістів Конкурсу, обрана селективною комісією, буде оголошена 10 травня. Показ стрічок конкурсантів відбудеться 2 червня в рамках фестивалю по всій Україні. 3 червня під час Церемонії закриття фестивалю буде названо переможців Конкурсу – Найкращий український дитячий фільм, який отримає почесний диплом та нагороду у розмірі 20 000 грн, а також лауреатів Спеціальних дипломів журі та фільм, що отримає Приз глядацьких симпатій. Цього року до складу почесного журі конкурсу дитячих фільмів увійшли режисер фільму «Сторожова Застава» Юрій Ковальов, режисерка Марися Нікітюк та акторка Дар'я Плахтій.

Чілдрен Кінофест – щорічний міжнародний фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків, який представляє як найновіші європейські стрічки, так і світову кінокласику. Лауреата гран-прі шляхом голосування обирають глядачі. Фестиваль проходить у більш ніж двадцяти містах України. Центром події є столичний кінотеатр «Київська Русь». Подія відбувається за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні, Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) і Державного агентства України з питань кіно, посольств і культурних представництв країн-учасниць. Організатор заходу – компанія «Артхаус Трафік»
.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: ОТП Банк виступить Генеральним спонсором конкурсу дитячих фільмів у рамках Фестивалю «Чілдрен Кінофест»
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 303 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz