Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Банки » 2018 » Октябрь » 25 » ОТП Банк впровадив чат-бот сервіс у Facebook Messenger

Размещение новостей компаний

ОТП Банк впровадив чат-бот сервіс у Facebook Messenger

Распечатать: ОТП Банк впровадив чат-бот сервіс у Facebook Messenger | Комментировать: ОТП Банк впровадив чат-бот сервіс у Facebook Messenger
Постійно адаптуючи фінансові послуги до поточних потреб клієнтів і впроваджуючи останні технічні розробки, ОТП Банк спільно з компанією з розробки чат-бот технологій CoinyPay впровадив новий сервіс, який дозволяє виконувати платежі одним натисканням, прив'язавши свою банківську картку до чат-боту Facebook Messenger.

Даний сервіс передбачає як активні функції - поповнення мобільного рахунку, погашення споживчого кредиту за номером телефону, так і інформаційні - загальна інформація про ОТП Банк, курси валют ОТП Банку, оформлення заявки на відкриття картки в ОТП Банку та ін.

Таким чином, чат-бот m.me/otpbankukraine не тільки надасть користувачам месенджера Facebook цілодобовий доступ зі свого мобільного пристрою до актуальної інформації про діючі готівкові та карткові курси валют банку, поточні курси валют НБУ, розташування відділень банку, банкомати та партнерську мережу терміналів, новини та акції, але і дозволить здійснювати платежі з карткового рахунку.

«Для підвищення доступності та зручності користування банківськими послугами ми не тільки постійно розширюємо канали обслуговування, а й активно нарощуємо їх можливості. А в поєднанні з можливостями мобільних пристроїв, які вже давно стали невід'ємною частиною повсякденного життя сучасного українця, новий функціонал ще більш спростить і прискорить вирішення фінансових питань наших клієнтів», - зазначив Олег Клименко, директор департаменту розвитку роздрібного бізнесу АТ «ОТП Банк».

Для початку користування новим функціоналом в месенджері Facebook Messenger, необхідно підключитися до чату з @otpbankukraine і вибрати відповідний сервіс у головному меню.

Нагадаємо, команда CoinyPay є фіналістами інкубаційної програми для fintech-стартапів Open Banking Lab, ініціатором якої виступив ОТП Банк.

____________________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 96 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz